Brak reakcji połowy ekranu w iPhone 5S - Telefon po serwisie!

Czy ktoś z Was spotkał się z takim oto problemem:

 

  • Telefon w pewnej chwili “zawiesza się” w taki sposób, że odpowiada tylko pół dotyku. Od połowy ekranu w górę jest OK, od połowy ekranu w dół NIE.

 

Zgłosiłem problem w miejscu, w którym telefon zakupiłem. Poszedł na gwarancję. Dzisiaj wrócił. Wymieniono ekran wraz z digitizerem. Po dwóch godzinach użytkowania problem powrócił. Przyznam szczerze, że doprowadza mnie to do szewskiej pasji. Nie sądzę, aby była to wina dotyku.

 

Pomaga tylko zablokowanie erkanu klawiszem POWER i ponowne odblokowanie. Czasami, jeżeli zawiesi się na ekranie odblokowania, pomaga tylko reset urządzenia.

 

Telefon był naprawiany przez Regenersis.

Dodam tylko, że stało się to po aktualizacji iPhone do najnowszego oprogramowania.

Moja odpowiedź na problem:

https://www.youtube.com/watch?v=g0iR5lqllMU

https://www.youtube.com/watch?v=EKUsCJLM8cE

Dzięki!

Jutro wyrzucę do kubła. Kupię nowy. Młodzszy model.

Też jestem takiego zadania. Na swoim blogu napisałem artykuł o Apple. Nie kupujmy ich produktów.

Kup sobie lepiej Samsunga Galaxy S4/5. 

 

Pozdrawiam,

jakubgross

Naprawdę wierzysz w to, że wyrzucę telefon na gwarancji, który ma dopiero kilka miesięcy?

Ten telefon nawet nie jest mój, a mojej siostry. Gardzę produktami Apple. Tak po prostu.

Osobiście korzystam z Samsung Galaxy S4 z CM11 na pokładzie, ale ponieważ iPhone mojej siostry zdechł, to jej go pożyczyłem.

A chciałbym odzyskać swój telefon, więc chciałbym dojść do korzeni tego problemu.

 

Ponadto ja nie prosiłem o porady w doborze sprzętu, a jedynie zdiagnozowaniu przyczyny.

Także za wszelkie myśli filozoficzne, teorie spiskowe oraz porady dotyczące zakupu - dziękuję.

 

A co za problem wysłać na gwarancję jeszcze raz, ale tym razem poprosić o opisanie problemu dogłębniej. Skoro jest na gwarancji a coś z nim nie tak to trzeba korzystać. Poza tym skoro serwis jest nierzetelny to inna sprawa.

Najwidoczniej coś musiało być nie tak z softem, bo po odtwarzaniu oprogramowani wszystko śmiga.

Jak mi się dobrze zdaje, to serwis założył niepotrzenie nowy ekran :slight_smile:

 

DO ZAMKNIĘCIA!