Brak reakcji windowsa po jego załadowaniu

Witam!

Mianowicie od jakiegoś czasu mam problem przy uruchamianiu komputera…

Problem polega na tym iż gdy odpalam PC-ta ładuje się windows i gdy zakończy,ma wyskoczyć okienko z wpisaniem hasła pojawia się czarny obraz i widać tylko myszkę na ekranie…

Moje pytanie jest takie:

Pomoże format?

A nie bawiłeś się jakimś programem w stylu boot skin/logon skin?

pewnie że pomoże! pozdrawiam :slight_smile:

cereberus , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w nazwie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat.

viewtopic.php?f=16&t=394978

Spróbuj się zalogować przez tryb awaryjny bądź spróbuj przy czarnym ekranie nacisnąć ctrl + alt + del i wpisać swoją nazwę użytkownika.

To nic nie da.

Włącz komputer prze tryb awaryjny

Kliknij: Start - Wszystkie programy - akcesoria - System Tools - Przywracanie systemu.

Powinno pomóc

Dodane 23.06.2010 (Śr) 12:54

Lub gdy masz płytkę przywracania systemu możesz użyć jej.

Kliknij: Start - Wszystkie programy - akcesoria - System Tools - Przywracanie systemu. oO

Jak nie potrafię dostać się do windy… więc jak kliknąć Start?:smiley:

A płytki z przywracaniem też brak:))

Nie, nie bawiłem się

Myślę że format i zgranie Windy pomoże :wink: dzieki za pomoc:)

Amnie się wydaje, że to jest nie potrzebne i wystarczy fukcja r po zaakceptowaniu licencji klawiszem f8…

płyte odpali tylko podczas gdy klikne F11 podczas uruchamiania… nie idzie wejść trybem awaryjnym i żadnymi innymi fukcjami po kliknięciu F8… poprosze o konkrety bo nie jestem Amatorem:) podczas instalacji wyskakują błędy z odczytywaniem kopiowanych plików z płyty :slight_smile: reset biosa nie pomaga…

Masz zabootować z płytki z Windowsem i po załadowaniu plików instalatora wcisnąć enter, potem f8. Na chwilę pojawi się informacja, że instalator wyszukuje wcześniejsze wersje Windows i po chwili pokarze się c:\Windows Microsoft Windows XP Professional i będziesz miał dwie opcje esc nie naprawiaj i r napraw - dajesz r i tyle.

a tu cię zagne:))

Naprawa windowsa była nie możliwa:)

zrobiłem formata i podczas kopiowania plików do instalatora co 4-5 plik jest uszkodzony(tak pisze)

i tu szok bo płyta normalnie chodzi gdzie indziej i jej wszystkie pliki są dobre…

co zrobić?

Pożycz od kogoś inny napęd CD/DvD lub zainstaluj system z pendrive

Nie tak zrób. Pożycz od kgoś płytę, albo poproś żeby Ci ją zgrał i spróbuj jeszcze raz, bo może płyta jest porysowana. Jeżeli nic to nie da, to wtedy wymień napęd. Co do naprawy, to trzeba było napisać, że nie dało się. Być może wystarczałoby podmienić kilka plików spod konsoli i już byłaby taka możliwość…

A niby czemu ma tak nie robić , może niech nie robi tego co Ty wypisujesz.

To może być faktycznie wina napędu,miałem podobne problemy,przy wypakowywaniu drivers.cab wyskakiwało że plik jest uszkodzony,jak dawałem pomiń to znowu jakieś .dll były uszkodzone-winny był napęd.

Mój kolega miał taki problem i okazało się, że płyta była uszkodzona. To samo miałem ja, i okazało się, że jak kopiowałem oryginał, to jego obraz nagrałem z za dużą prędkością i po ponownym nagraniu z mniejszą, system zainstalował się bez problemu. Owszem, nie twierdzę, że to nie napęd, ale uważam, że najlepiej najpierw spróbować na innej płytce, bo może się okazać, że kolega spisze na straty sprawny napęd…