Brak regulacji podświetlania - Samsung N150

Witajcie!

Jako że Windows 7 Starter na tym netbooku chodził bardzo mozolnie to postanowiłem zainstalować na nim Windows’a XP. Wszystko ok, sterowniki znalazłem na chomikuj i wszystko inne działa oprócz regulacji podświetlania. Nie działają zarówno klawisze funkcyjne jak i nie mogę się dopatrzeć w Panelu Sterowania żadnej takiej opcji. Monitor w Menadżerze Sprzętu jest wykrywany jako “Plug in Play”. Na Windows 7 i nowszych dystrybucjach Linuksa wszystko było ok. Inne klawisze funkcyjne działają OK.

Co może być nie tak? Może brak jakiegoś sterownika od ekranu, ale znów skąd go zdobyć?

Bardzo prosiłbym o pomoc bo jest to pilna sprawa. Z góry dzięki.

Sprawdź ten sterownik http://downloadcenter.samsung.com/content/SW/201001/20100129142844500/Magic_KBD_WXP_7.0.3.6.zip

Cześć

Zainstaluj ze strony producenta sterowniki/ oprogramowanie do klawiszy funkcyjnych. A co regulacji jasności chyba musisz zainstalować program Easy Display Manager.

Jeśli nie zadziała to podaj dokładny model laptopa (naklejka pod spodem laptopa).

Przecież sterowniki masz na stronie producenta.

Jakoś nie mogłem znaleźć nic na stronie Samsunga ale zagłębiłem sie bardziej i już mam. Tak jak napisał rgabrysiak potrzebny był Easy Display Manager. Już wszystko OK. Dzięki wszystkim za pomoc. :smiley: