Brak rekakcji po instalacji sterowników Radeon HD2400

Witajcie!

Mam problem z instalacją sterowników do karty graficznej Radeon HD2400 Pro. Mianowicie chodzi o to że po instalacji najnowszych sterowników z strony AMD i po restarcie nie ma żadnych zmian - system nie wykrywa zainstalowania sterowników, a żadna z aplikacji ATI nie działa. Ale skoro wcześniej ta karta nie sprawiała problemów więc to może jedynie wina sterowników i starsze sterowniki rozwiążą problem… Ale komplikacja w tym że nie mogę znaleźć nic starszego od tych obecnych na stronie AMD.

Prosiłbym o jakieś podlinkowanie do wersji sterownika starszej od 12.6, lub jeżeli ktoś ma swoje sterowniki na płycie o wrzucenie ich na jakiś hosting.

System: Windows XP SP3 32bit

Pozdrawiam.

zainstaluj sterowniki 12.6 najpierw odinstaluj stare i przeczyść system ccleanerem i zainstaluj te co podałem muszą działać na xp z tą kartą

Problem w tym że to wszystko było już instalowane na świeżym systemie. Sytuacja wyglądała jeszcze tak że było trochę syfu (wirusów) na innych partycjach, ale Avast w starcie systemu wszystko usunął i zdaje się być czysto. Sterowniki jakie instalowałem na świeżym OS’ie to właśnie 12.6. Dodam że gdy zajrzałem w folder instalacji Ati to jest on pusty…

to spróbuj jeszcze raz zainstalować

Wyczyściłem, zainstalowałem i to samo. :stuck_out_tongue:

przeskanuj Malwarebytes może to coś da i zainstaluj jeszcze starsze stery od amd catalyst 12.6 tylko ściągnij pod swój system xp

Był kolejny format… Tym razem na innej partycji. Została tylko jedna z danymi które wcześniej zostały przeskanowane dwukrotnie Avastem. Dostrzegłem dziwną rzecz bo gdy chcę odpalić AutoDetector grafiki który sam by pobrał dla niej sterowniki to on na chwile się pojawia i zaraz się gasi… ■■■?

Spróbowałem również zainstalować ponownie sterowniki 12.6 za pomocą normalnego instalatora - to samo co wcześniej. Folder ATI Technologies zupełnie pusty. Malwarebytes nic nie wykrył.

Jakieś sugestie?

to spróbuj zainstalować jakąś wersję starszą od 12.6

Problem w tym, że w internecie nie mogę wygrzebać starszych sterowników. Jeśli znalazł byś coś to proszę o podlinkowanie.

http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/AMDCatalyst124bhotfix.aspx google nie bolą

To samo… Oczywiście pozostałości po starych sterownikach usunąłem. Nie wiem już sam, pozostaje się tylko poddać.

Podpuść instalację sterowników przez devmgmt.msc.

Net.Framework wrzuć potem zacznij instalacje.