Brak rozdzielczosci 1440x900

Witam, spotkało mnie coś dziwnego, otóż zaintalowałem sobie program Evga precision w sumie to nic w nim nie grzebałem.Pozniej chciałem sobie pograć w Call of duty 4, grałem jakies moze 15 minut i na ekranie monitora zaczały mi wyskakiwac dziwne kraty, myślalem że to przez ten program więc go odinstalowałem wraz z sterownikami.Wgrałem nowe stery wchodze w grę, a tu niespodzianka brak możliwości ustawienia rozdzielczości na 1440x900 jest 1360x768 (grałem na takiej gdy wyskakiwały mi te kraty)na innych rodzielczościch jest OK.Dodam jeszcze że rozdzielczośc pulpitu tez nie moge ustawic na ta rozdzielczosc.Może Mi ktoś odpowiedzieć co sie stało?Mój sprzęt:

Ic2d E8400 @3,8ghz

Płyta Asus P5K

2x1 geil 800mhz

karta graficzna geforce 9800gtx Evga

zasilacz corsair 520W

monitor Samsung SyncMaster T220 22"

Wyczyściłem kompa Driver Cleaner i Ccleaner i nic, mało tego zrobiłem formata i nadal nic! Ale zauważułem coś jeszcze, mianowicie teraz mogę ustawic rozdzielczość np:1088x612 i 1600x1024 coś sie poprzestawiało?

Karta sie nie grzeje nie ma spadku wydajnosci i taktowania sa takie jakie byly.PROSZE O POMOC!

Proponuję na próbę połączyć monitor i komputer kablem D-SUB tu jego widok: http://sklep.rms.pl/galerie/k/kabel-wty … y_6207.jpg .Różnica praktycznie żadna i rozdzielczość jaką chcesz można ustawić.