Brak rozdzielczości 1920x1080 Windows 7

Witam, otóż dzisiaj podczas użytkowania komputera, mój monitor się zrestartował, a gdy się włączył, rozdzielczość zmieniła się na 800x600. Nie można zmienić na 1920x1080, gdyż zmieniło na maksymalną wartość 1600x1200. Monitor, to LG Flatron E2211. W zakładce ,Rozdzielczość ekranu" nawet zmieniła się nazwa z ,E2211" na ,Rodzajowy monitor inny niż PnP". Dodam, że w drugim monitorze rozdzielczość została taka sama, zupełnie jak nazwa. Wszystkie sterowniki mam aktualne.

Karta graficzna to … ??

http://www.lg.com/uk/lgecs.downloadFile.ldwf?DOC_ID=KRSWD000005444&what=MANUAL&fromSystem=LG.COM&fileId=KRSWD000005444-b1-a1.zip&ORIGINAL_NAME_b1_a1=LG_E2211_Driver.zip

MSI Radeon R7750

Po zainstalowaniu sterowników, wyświetliło mi się ,POZA ZAKRESEM PRACY". Po zmienianiu rozdzielczości oraz Hz, dalej to samo, tyle, że wartości się zmieniają. ,POZA ZAKRESEM PRACY 28.1 KHz / 50 Hz

Sprawdź czy kabel od monitora się gdzieś nie obluzował. Sprawdź czy masz go wpiętego w śledzia karty graficznej czy w prost na płytę główną :slight_smile:

Sprawdzałem i to samo. Bez zmian

Możesz od kogoś pożyczyć inny kabel i go podłączyć. Przynajmniej wyeliminujemy jedną rzecz.

Zainstaluj sterowniki do karty graficznej.

Mogłeś źle ustawić odświerzanie. 28.1 Khz to ogromna liczba. 28100 Hz… Jakiego kabla używasz?

Są zainstalowane aktualne

Przed tym wszystkim odświeżanie nie było zmieniane, a kabel jest oryginalny od monitora. A do niedawna wszystko świetnie działało