Brak skrótu Internet Explorer.?

Może mi ktoś doradzi jak otworzyć internet explorer jeżeli jeżeli brak jakiegokolwiek odnośnika do jego otwarcia, po wpisaniu w poleceniu uruchom, komunikat że nie może znaleźć ścieżki, w przeglądarce Edge po kliknięciu w opcjach otwórz w internet explorer nic się nie dzieje, w wyszukiwarce po wpisaniu internet explorer wyświetla jedynie Edge, próbowałem również nowej instalacji jest komunikat że zainstalowana jest najnowsza wersja a jest mi on potrzebny by zmienić w nim ustawienia gdyż outlook 2003 nie otwiera mi żadnych odnośników. Może ktoś miał takie przeboje i dał sobie radę z tym. A może jest jakaś możliwość aby go odinstalować i na nowo zainstalować tylko że  programy do usuwania programów go nie widzą

 

http://pl.ccm.net/faq/7141-jak-wlaczyc-internet-explorer-w-windows-10

Za bardzo kombinujesz. IE masz wyłączone. Aby włączyć, wejdź w panel sterowania, dodaj usuń program, po lewej stronie - włącz, lub wyłącz funkcje systemu Windows. Znajdź IE, zaznacz, uruchom kompa ponownie. 

Jest ukryty w Akcesoriach Systemu w Menu start

Bardzo dziękuję za odpowiedzi na mój problem ale niestety nigdy bym na to nie wpadł że może on być wyłączony w systemie przez 2 dni walczyłem z tym explorerem a starczyło go tylko włączyć w systemie i jest ok. Teraz pozostaje mi walka z Outlookiem 2003 podobno do otwierania odnośników potrzebuje właśnie IE. Jeszcze raz dzięki i Pozdrawiam!