Brak 'Stereo Mix' w Windows 7

Mam taki problem otóż grałem w radiu ale od jakiegoś czasu przestałem. Chciałem ponownie grać lecz zmiana systemu z Xp na Se7ena mi w tym nie pomaga.

Otóż czytałem różne fora jak to włączyć “Koło zegarka kliknąć w ikonkę Głośności prawym przyciskiem i kliknąć Urządzenia do Nagrywania, następnie Pokaż ukryte urządzenia lub odłączone urządzenia.” Lecz niestety nie mam takiej opcji jak ‘stereo mix’, ‘what u hear’. Sterowniki wgrywałem kilka razy i dalej to samo. Wyłączałem też CMSS ale podczas próby nic nie słychać. :frowning:

Moja karta:

SB AUDIGY SE ze sterownikami na X-FI

Screen:

http://img175.imageshack.us/img175/9703/ehhv.jpg

Pomóżcie mi.

Co jest wgl. grane? :frowning:

Też mam tą kartę i Win7. Także nie ma What U Hear w ukrytych i odłączonych urządzeniach. To jest ogólnie problem Visty/7, ponoć specjalnie to zablokowano. Można spróbować starszych sterowników, bez gwarancji sukcesu, albo programiku Virtual Audio Cable, który programowo łączy wybrane przez nas kanały In/Out ze sobą, np. jedną końcówkę wirtualnego kabelka wpinamy do Line Out/Głosniki, a drugą wybieramy jako źródło w programie w którym streamujemy do radia.

Minusem jest to że program nie jest niestety darmowy, ale zawsze można wypróbować wersje testową.

Ok. Ściągnąłem ten program i jak mam go skonfigurować?