Brak sterów

Siemka. Niedawno zauważyłem że brakuje mi 3 sterowników próbowałem znaleśc ich na płytach od komputera ale nie znalazłem:

-Inne urządzenia typu mostek PCI

-Kontroler magistrali zarządzania systemem

-Nieznane urządzenie

niemoge na internecie znaleśc tych sterów może ktoś by pomóg nie za bardzo się znam

Chciałem sobie pograc w Gothic 1 bo dawno nie grałem ale w testowaniu komputera zauważyłem że pisze że gothic 1 wymaga akcelelatora

3D a u mnie pisze Starndardowa i komputer nie spełnia wymagań gry kiedyś grałem w gothica i normalnie komputer spełniał wymagania a jak zainstalowałem gre obraz się nie pojawiał tak samo z gothic 2 ,normalnie grywałem w gothic 3

AMD Sempron Proicesor 2800+ 1.61 GHz 1,25GB RAM

karta graficzna Radeon 9520 128mb (ati)

czekam na odpowiedzi

Sterowniki do grafiki pobrane, directx też?

Coś mi się zdaje albo nie masz zainstalowanych sterowników do płyty głównej, a bez nich nie można bodajże zainstalować właściwych sterowników dla karty graficznej i system “jedzie” na tych standardowych instalowanych razem z systemem, które są tylko po to, abyś po instalacji cokolwiek na monitorze widział :stuck_out_tongue: Podaj jaką masz płytę główną albo sam znajdź do niej odpowiednie stery, jeśli ci się uda + stery do karty graficznej, którą posiadasz i zainstaluj je :slight_smile:

ASRock K8 Upgrade-NF3-płyta głowna

1 sekunda w google http://www.asrock.com/mb/download.asp?M … pgrade-nf3

wszystkie mam pobrac z 1 opcji? i zainstalowac?

Dodane 24.01.2011 (Pn) 20:51

zainstalowałem ,w programie evrest zauwazyłem za brakuje mi open gl i sprzetowa obłsuga direct v 8.1

kopri0 , Zmień tytuł, by był związany z problemem, korzystając z przycisku EDYTUJ.

Zapoznaj się z TYMI informacjami.

jak mówiłem w evereście żawuażyłem że nie mam sterów do Directx (Ekran,Dzwięk,Muzyka,wejście directx) i opengl

ja szukałem ale niemogfe znalęsc mógłby mi ktoś pomóg to znalęsc żeby temat był do zamknięcia?

Ściągnij directx 9.0c i będzie ok http://download.chip.eu/pl/DirectX_78518.html

jak instaluje pisze ze drectx ustalił ze jest zainstalowana nowsza lub roiwnorzea wersja programu direct x

Dodane 25.01.2011 (Wt) 12:47

a w evereści i open gl tak samo w akceleratorze pisze ze brakuje sprzętowa obsługa directx v8.1 ,to dlatego gothic mi nie działa ;p

Dodane 26.01.2011 (Śr) 17:54

alee pomocne forum naprawde, chyba przeżuce się na inne