Brak sterownika do HP LaserJet 1018


(Martin6000) #1

Witam !

Mam ogromny problem :frowning: Kupilem drukarke HP LJ 1018 i nie moge zainstalowac drukarki w Viscie. Brak sterownika. Czy sa dostepne jakies uniwersaalne sterowniki do HP LaserJet z serii 10xx ?

Prosze o pomoc, potrzebuje drukarki jak powietrza...


(Krzychuu) #2

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/docu ... 94&dlc=pl&

Proponuję czat z technikiem i tam mu opisz problem co i jak...

Sterów faktycznie nie ma, ale jakeiś rozwiązanie musi być. :wink:

Oraz takie FAQ

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/docu ... 94〈=pl


(kasmir) #3

Mam ten sam problem z HP Laserjet 1020. Czat z technikiem nic nie pomógł, kazał czekać na sterowniki. Przekopałem inne fora ale pomocy nigdzie nie znalazłem.


(Biuro) #4

Niestety wielu producentów jakby "obudziło się" ze snu zimowego... Wygląda to tak jakby Microsoft nagle wydał Vistę i każdy został zaskoczony... :?

Producenci mieli wiele miesięcy na opracowanie sterowników kompatybilnych z Vistą i IMHO to w ich interesie było zrobienie tego już dawno -zwłaszcza hp posiadający bardzo duży udział w rynku drukarek i skanerów- olał sprawę na całej linii...

Ich odezwa w stylu - proszę poczekać na sterowniki, po wakacjach może będą (a do tego czasu drukuj czlowieku u sasiada)... jest na poziomie hp...

Jezeli masz inny komp z np. xp gdzie ta drukarka dziala to udostepnij ja i podlacz sie vista do niego, to jedzne co mozna zrobic poki sterz sie nie pokaza.