Brak sterownika karty graficznej

Witam, mam problem odnośnie karty graficznej. Po formacie komputera chciałam sobie włączyć grę, ale wyskoczyło mi okienko o treści “Sorry,Your system does not support 3D grahics please check your hardware and system configuration then try again.” próbowałam zaktualizować kartę graficzną poprzez menadżer zadań, ale wyskoczyło mi okienko że sterownik jest aktualny, załamuje ręce, nie wiem już gdzie wszystkiego szukać, ściągnęłam masę programów które nic nie określiły. proszę o pomoc. załączam zrzut ekranu

post-248926-0-75888400-1387747087_thumb.

podaj nazwę płyty głównej swojego komputera - CPU-Z 1.67.1 - zrób to za pomocą tego programu ,zakładka Mainboard

P.S - karta GPU to integra czy zewnętrzna? jeżeli tak podaj dokładną nazwę karty graficznej.Jakie  sterowniki instalowałaś po formacie…jaki  systyem

Czy DirectX zainstalowałeś?

post-248926-0-75888400-1387747087_png_30

Sterowniki do GPU nie są zainstalowane. Ciekawe jest to że monitor ma ustawiony 1Hz na odświeżanie…Monitor jest podpięty w to samo wejście co przed formatem ?

W Menadżerze urządzeń kliknij prawym na Standardowa karta graficzna VGA, Właściwości, Szczegóły i podaj Identyfikatory sprzętu (kliknij prawym, Kopiuj i wklej na forum).