Brak sterownika karty sieciowej

Cześć. Postanowiłem zrobić format komputerowi, lecz nie ogarnąłem sobie sterowników karty sieciowej. W Menedżerze Urządzeń z wykrzyknikiem mam : Kontroler Ethernet, Kontroler magistrali zarządzania systemem, Kontroler PCI Simple Communications. Aktualnie mam Win 7 64 bity, Komputer od Della. Model Dell Vostro 260. Płyta główna to 0GDG8Y od Della. Router jest normalnie skonfigurowany i na telefonie działa mi WI FI. Czy ktoś mógłby mi odnaleźć sterowniki spakowane, w instalce czy coś? Na dellowskiej stronie, sterowniki od razu się instalują, a na laptopie mi nie są te sterowniki potrzebne.

http://www.dell.com/support/home/us/en/19/product-support/product/vostro-260/drivers

No ale tam jest wzmianka dot. tego, że to się automatycznie zainstaluje po ściagnięciu. Internet mam w laptopie, a sterowniki potrzebne mi są do komputera, gdzie tego internetu brak…

Ściągnij, przenieś na penia lub wypal na CD i uruchom na kompie. Nikt nie zna takich sztuczek alby się dało ściągnąć od razu na kompa, na którym nie ma netu.

Dobra, dzięki. Do zamknięcia.