Brak Sterownika - Kontroler Magistrali Zarządzania Systemem

Witam.

Tak jak w temacie, wczoraj robiłem formata, dziś około 00:50 skończyłem instalując prawie ostatni sterownik Audio, bo nie wiem co z tym Kontrolerem Magistrali Zarządzania Systemem zrobić, szukałem wszystkiego lecz to zależy od płyty głównej? Lecz jak włączam EVEREST’a to na płycie głównej pisze mi tak:

ID płyty głównej: 64-0100-000001-00101111-102711-ATHLON64$A7309300_A7309NMS V10.6 102711

Nazwa płyty głównej: Nieznane

================================

Tak to wygląda… SO: Win XP Home Edition, instalowałem Service Packa 3 wczoraj żeby zainstalować sterownik audio.

Pozdrawiam, z góry dzięki za pomoc.

kontroler magistrali zarządzania systemem to nic innego jak sterownik chipa nVidii na płycie głównej.

musisz ustalić sobie jaki masz model płyty i model chipa.pobiera sie ze strony NVidii

Spróbuj użyć innego programu do identyfikacji płyty głównej np. CPU-Z (zakładka Motherboard) lub SIW.

Skąd wziąłeś te sterowniki, które instalowałeś? Wygląda na to, że nie są przeznaczone dla twojej płyty głównej.

Przed formatem, spisałem sobie jakie miałem sterowniki z menadżera urządzeń i takie zainstalowałem, tylko 3 sterowniki tak zrobiłem, grafika/internet/audio.

Podczas sprawdzania przez program CPU wykazało mi tak:

Manufacturer: MSI

MODEL: K9N6PGM2-V2 (MS 7309)

Chipset: NVIDIA GeForce 7025

Pozdrawiam.

http://pl.msi.com/product/mb/K9N6PGM2-V … =Win7%2032

NVIDIA MCP61 Chipset/VGA Drivers

wybierz sobie tylko system xp w zakładce

kiedyś postawisz piwo :smiley:

Heh, pewnie :smiley:

Pobieram ten ostatni pliczek - chyba dobrze, nie? - Dobra nie doczytałem :stuck_out_tongue:

Sorry, ale to jest mój pierwszy format w życiu Zawsze miałem jakieś problemy z kompem to informatycy/znajomi pomagali bo sam bym rady nie dał, ale jakoś dałem :slight_smile: Mam nadzieje że po tym formacie będzie mi wszystko lepiej działać niż przed.

Pozdrawiam, dzięki chłopaki za pomoc *!

*Oczywiście jeżeli wszystko się uda bo jeszcze się pobiera :slight_smile:

Wejdź na stronę http://www.asus.com/pl/support/

 

Wpisz model laptopa

Zakładka sterowniki i oprogramowanie

Wybierz system

i pobierz z LAN i USB i co tam jeszcze będzie brakowało