Brak sterownika MODEM PCI

(Piotrekjunior) #1

Witam,

Szukałem rozwiązania na własna rękę niestety nie udało mi się znaleźć prawidłowych sterowników. Cały czas w menedżerze urządzeń mam znak zapytania przy pozycji MODEM PCI, możne wy coś na to poradzicie? Dodam ze mam starego laptopa TOSHIBA z Win XP SP2.

kvj2w351t5z4_t.jpg

piotrekjunior , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

(Cedar) #3

Czy ten laptop nie ma czasami wbudowanego starego typu modemu telefonicznego? Jeśli ma, to jestem przekonany, że go nie używasz, więc daj sobie spokój z szukaniem sterowników i zostaw tak jak jest.

(JNJN) #4

Urządzenie które wyszło z użytku i niech tak zostanie.

(Piotrekjunior) #5

A czy nie jest tak że przez te żółte znaki zapytania komputer strasznie zwalnia?

(JNJN) #6

To urządzenie nie ma NIC wspólnego ze zwalnianiem. Po prostu jest niezainstalowane i nie działa.

(Cedar) #7

Oczywiście ale w przypadku niezainstalowania sterowników do urządzeń mających wpływ na szybkość pracy komputera. Tego modemu nie używasz, nie wpływa on na pracę całego komputera.

Kliknij na nim PPM i wybierz “Wyłącz”’

PS. Czy w samochodzie jeśli masz nienapompowane koło zapasowe w bagażniku, wpływa to bezpośrednio na szybkość jazdy?