Brak sterownika MODEM PCI

Witam,

Szukałem rozwiązania na własna rękę niestety nie udało mi się znaleźć prawidłowych sterowników. Cały czas w menedżerze urządzeń mam znak zapytania przy pozycji MODEM PCI, możne wy coś na to poradzicie? Dodam ze mam starego laptopa TOSHIBA z Win XP SP2.

kvj2w351t5z4_t.jpg

piotrekjunior , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Czy ten laptop nie ma czasami wbudowanego starego typu modemu telefonicznego? Jeśli ma, to jestem przekonany, że go nie używasz, więc daj sobie spokój z szukaniem sterowników i zostaw tak jak jest.

Urządzenie które wyszło z użytku i niech tak zostanie.

A czy nie jest tak że przez te żółte znaki zapytania komputer strasznie zwalnia?

To urządzenie nie ma NIC wspólnego ze zwalnianiem. Po prostu jest niezainstalowane i nie działa.

Oczywiście ale w przypadku niezainstalowania sterowników do urządzeń mających wpływ na szybkość pracy komputera. Tego modemu nie używasz, nie wpływa on na pracę całego komputera.

Kliknij na nim PPM i wybierz “Wyłącz”’

PS. Czy w samochodzie jeśli masz nienapompowane koło zapasowe w bagażniku, wpływa to bezpośrednio na szybkość jazdy?