Brak sterownika

Witam serdecznie.

Podczas odpalania kompa (system Win 7 x64) w ostatnim ekranie dosowym mam taki komunikat: Gigabyte Technology Corp. PCI Express To Sata II Host Controller ROM v. 1. 07. 06 Copyright © 2005-2009. Gigabyte Technology Corp (http://www.gigabyte.com) Detecting Drivers; Done; No Drivers Found.

Nie mogę dojść o co chodzi o jaki sterownik i do czego, do dysku? Na tej stronie też nie moge nic zlokalizować. Jeżeli ktoś mnie naprowadzi na tropto będę dozgonnie wdzięczny. System startuje normalnie i wszystko hula.

Ponzio , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Od kiedy Win 7 ma ekrany DOSowe? :stuck_out_tongue:

Poinstalowałeś wszystkie sterowniki do płyty głównej (chipset, integrated peripherals)?

Oczywiście jest wszystko zainstalowane. Jezeli chodzi o to okno to podczas ładowania Biosu widzisz wszystkie dyski i kolejno dopiero przechodzi do uruchamiania systemu prawda? Więc bezpośrednio przed ekranem “Uruchomienia systemu” widzę na czarnym ekranie w/w komunikat po czym normalnie ładuje system.

To nie jest ekran DOSowy.

Nie jestem pewien, czy wszystko zainstalowałeś… Chodzi o sterownik kontrolera SATA, który zajmuje się obsługą HDD.

Witam

Mam płytkę też z GB, ale i też angielski dobrze znam. Ale ten DOS (Microsoft Cię zabije). Zgłasza Ci się to co najważniejsze w tym Twoim blaszaku-jak Ci się nie zgłosi, wtedy “Help”. :smiley:

Apropo Dosa wiem że to nie dos i już zejdźcie ze mnie :slight_smile: . Jeżeli chodzi o sterowniki to mam wszystko poinstalowane i nawet wykorzystałem do tego Driver Genius Pof. i też nic nie pomaga dlatego zwróciłem się do Was kochani. Jeżeli ktoś wie jaki sterownik to niech poda nazwę i gdzie go znajdę, to pobiorę i będzie po kłopocie. W zasadzie kłopotu nie ma bo wszystko chodzi ale to mnie denerwuje bo widzę jakąś niedoróbkę :oops: