Brak sterowników Audio do AUSA ?!

witam , mam asus’a M2N-SLI Deluxe 570 SLI i niema nigdzie sterow do zintegrowanej kary dzwiekowej , jedne znalazlem na stronie asusa ale niedzialają i przez to mi chodzą tylko 2 z 5 glosników :confused: . macie moze takie stery ? tam jest karta nie AC97 tylko jakas ADI costam costam 7.1 … prosze o pomoc ;(

SoundMAX ADI1988 to jest Twój chip audio.

Sterowniki (link) wrzucałem wczoraj na forum.

AD 1988 http://www.touslesdrivers.com/index.php … code=15493

Pozdrawiam

PS pisz czy działają.

lipa , niedziala niestety … to samo co poprzednio :frowning: , mysle teraz nad zakupem karty jakiegos soundblastera do ktorego sa stery do visty … :confused:

Możesz spróbować sterowniki do XPeka - tylko ręcznie (tak jak w XPeku) menadżer urządzeń na brakującym urządzeniu PPM - Aktualizuj Sterowniki i wskaż mu lokalizację driverów do dźwięku (najpierw rozpakuj archiwum jeśli jest).

Pozdrawiam

Nie ma tez sterowników do P5GDC deLuxe - chip C-Medi 9880. Ostatnie stery są z bodaj 2004 roku. Eech łza sie w oku kręci jak człowiek przypomni sobie starego dobrego Asusa wspierającego przez długie lata swoje produkty. Płyty moze były i drogie ale warto było wtedy wydac na nie tą kasę.

Admin forum C-Medii wyrażnie napisał że wszytkie chipy onboard audio dostarczene były producentom płyt jako OEM i oni doskonale o tym wiedzieli.

ano wlasnie , denerwuje juz mnie ta vista przez ten prag oprogramowania … nieiwem czy sie na xp nieprzesiść spowrotem do czasu az wyjdze wszystko na viste … :confused: , a najbardziej bolą mnie te glośniki bo wydac na nie 1000zl i niemiec pełnej satysfakcji to az zal sciska :/… pozdrawiam

Kurde…tauzen na głosniki i brak wsparcia do Visty…

ja mam ASUSA P5P800SE i mam dzwiek tylko w Viscie (stery z MS update) w grach nie mam :confused: