Brak sterowników do karty graficznej ati radeon 1250x series

Witam i pozdrawiam wszystkich w czasie gdy mój linux sie aktualizuje chcę zadać pytanie a więc nie owijajmy w bawełne :stuck_out_tongue:

Posiadam linux ubuntu 14.04 i karte graficzną ati radeon 1250xseries czy jest jakaś komenda do pobrania tych sterów lub program do instalacji?

plmariuszpl

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

http://support.amd.com/en-us/download/desktop?os=Linux+x86

No nie dokońca… ponieważ jeśli moje twierdzenie że jeśli na androidzie nie mogłe pobrać sterów z głównej strony pobierania to oznacza że strona automatycznie wykrywa jakie stery u mnie wykryła sterownik 121mb a twój ma 135mb chyba że twoja wersja jest nowsza od tej którą znalazłem ja jeszcze

to sprawdze no i zawsze mogę użyć auto deteck co jest polecany na stronie donwloadu sterownika a teraz prosilbym moderatora o zamknięcie tematu ponieważ problem rozwiązany.