Brak sterowników do płyty głównej dla win7

Cześć. Planuję zrobić format komputera. Robię to pierwszy raz i postanowiłem znaleźć sterowniki do MSI - MS-7310, (bodajże K9N4 Ultra) - bo tak wyczytałem w cmd. Strona msi i pozostałe udostępnia sterowniki do max win2000 dla tej płyty głównej. Problem jest tylko taki, że obecnie mam win7, instalowany w serwisie. Jakiś sposób na rozwiązanie tego problemu? Oprócz kupna nowej płyty bo to za kilka miesięcy. xd

Cześć,

 

Skoro producenta nie udostępnia sterowników dla systemu Windows 7 to ich nie znajdziesz. Muszą ci wystarczyć sterowniki systemowe, o ile wszystko będzie działać poprawnie.

Komputer pewnie swoje już ma, sądząc po płycie głównej i naprawdę nie wiem skąd pomysł na instalację tego systemu.

Czyli mam rozumieć, że w tej chwili system działa na sterownikach systemowych? Mogę to gdzieś sprawdzić?

Dla urządzeń niezainstalowanych możesz zainstalować serowniki dla visty (w moim przypadku zawsze działały ) od jakiegoś czasu tez bez żadnych problemów spisuję się aplikacja 

 

http://www.dobreprogramy.pl/Driver-Booster,Program,Windows,41956.html

Więc po instalacji Windowsa daj identyfikatory urządzeń których nie będziesz mieć w systemie zainstalowanych. Oczywiście najpierw skorzystaj z Windows Update. Zobacz w aktualizacjach opcjonalnych czy nie masz jakiś sterowników. Myślę jak już @rgabrysiak wspomniał ten sprzęt nie na W7.