Brak sterownikow dzwieku w vaio vgn-c1s?

WITAM WSZYSTKICH! !!

Płyta główna:

Typ procesora Mobile , 1666 MHz (8 x 208)

Nazwa płyty głównej Sony Corporation VAIO

Mikroukład płyty głównej Intel Calistoga i945GM/PM

Pamięć fizyczna 1014 MB (DDR2 SDRAM)

Typ BIOS’u Phoenix (09/16/06)

Multimedia:

Karta dźwiękowa Intel 82801GBM ICH7-M - High Definition Audio Controller

BARDZO PROSZE O POMOC ,NIECH KTOSMI WYSLE LINKA ZE STEROWNIKAMI,MIALEM STEROWNIKI KIEDYS NA DYSKU ALE JE STRACILEM I MAM TERAZ WIELKI PROBLEM,DZIEKI… :frowning:

Na pewno miałeś te sterowniki na ukrytej partycji Recovery Manager i tam powinieneś ich poszukać o ile nie skasowałeś tej partycji.

A jak nie masz tej partycji to spróbuj ich poszukać na stronie www producenta laptopa lub Intela , ewentualnie napisz do producenta prośbę o przesłanie ci płytki ze sterownikami do tej karty dźwiękowej, :wink:

Pablo79 ja ta partycje skasowalem,szukalem na stronie producenta i niema tego modelu az dziwne ale sam zobacz :?

Caps Lock Ci się zaciął, przeczytaj Regulamin Forum i popraw wszystko, opcja EDYTUJ.JNJN

wyluzuj troche bo to jest pierwsze moje forum gdzie modyfikator tak sie odnosi jak ty do ludzi ktorzy zapisuja sie pierwszy raz do tego forum kazdy popelnia bledy jak ci nie pasuje to mnie usun i poczuj sie wielki a na drugi raz to przesylaj swoje zale na mojego emaila nie uzywam przecinkow zebys sie nie denewowal bo nie czytalem regulaminu jeszcze a moze cie uraze …ale przeczytam jak bede chcial pozdrowienka stary =D>

drodzy koledzy wszystko gra już :-o jak należy,brakowało mi tego sterownika znalazłem go na tej stronce

http://geekswithblogs.net/lorint/archiv … 81540.aspx

,dzieki bardzo krecio za pomoc =D>