Brak sterownikow grafiki, "kontroler wideo (zgodny z VGA)"

Witam wszystkich. Mam problem kupilem laptopa od kolegi , jest to toshiba m35x-s329. Postanowilem zainstalowac system od poczatku, wrzucilem xp sp2. I teraz mam problem bo nie moge nigdzie znalezc sterow do grafiki, wiecie stronki i filmy tna sie , nie da sie normanie kozystac. Prosze poraujcie bo sam sie dzialem nad tym z tydzien i nic, taty znajomi “informatycy” tez i dalej nic … W menedzeze urzadzen mam “kontroler wideo (zgodny z VGA)”

PS. sterowniki z neta do tego modelu wrzucalem ale albo ich nie chcial albo wyskakiwal jakis blad na koniec (cos zeby skontaktowac sie z obsluga techniczna producenta laptopa)

POMOCY

galazka55 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Tu masz stery jakieś do tego modelu:

http://www.gzrcw.net/drivers/toshiba/Sa … _1137.html

Zjeżdżasz trochę niżej do:

09-30-2004 DisplayDriver Windows XP Display Driver for Intel 855GME Display Adapters (v6.14.10.3772; 09-24-2004; 6.97M)

Eru wlasnie z tej strony korzystalem glownie, wszystko ladnie poszlo oprocz tej grafiki, jeszcze modem PCI ale to juz nie istotne.pozdrawiam

edit:Areh poprawione sory :slight_smile:

No to spróbuj jeszcze tych http://downloadcenter.intel.com/Detail_ … 9〈=eng

W ogóle na stronie producenta go nie ma :smiley:

Witaj. To powinno pomóc:

http://www.csd.toshiba.com/cgi-bin/tais … p/home.jsp

Wybierasz zakładkę: Download, otworzą się okna wyboru produktu i zaznaczasz: Laptop -> Satellite -> M35X-S329 -> Go.

Z tego co widzę to jest dosłownie wszystko, tylko trzeba wybrać sobie win xp -> zciągnąć co trzeba a potem win sp2/3-> zciągnąć co trzeba. Do Visty i Win7 nie ma bo pewnie producent nie zakładał takiej możliwości. Mała uwaga: wyszukiwarka jakby czasami zapominała o Twoim modelu( pewnie o innych też) i jeśli nie znajdujesz modelu to tuż nad oknem wyboru modelu masz niepozorne okienko Model Finding Filter -> tu wpisz M35X-S329. Powinno być wszystko Ok.

Eru podczas instalacji wyskakuje to :

beztytuupz.png

Cenart a z tej stronki tez juz sciagalem i nic ;/

Mowie stery do grafiki sciagalem uz wszystkie chyba do tego modelu, a moze to ja cos zwlailem przy reinstalu systemu…nie wiem robilem to juz duzo razy wczesniej na roznych kompach i nie mualem problemow…ehh zawsze mam farta…

A stery od chipsetu zainstalowałeś ?

wlasnie sie zastanawialem , znak zapytania mam tylko kotroler wideo , a moziwe ze nie instalowalem chipsetu

To Tutaj link do sterów i ściągnij: 09-30-2004 Special Intel Chipset Software Installation Utility for Windows XP(v6.1.0.1002; 09-24-2004; 2.42M)

no te poszly na szczescie ale i tak widocznych rezultatow brak… :slight_smile:

Cenart a z tej stronki tez juz sciagalem i nic ;/

Mowie stery do grafiki sciagalem uz wszystkie chyba do tego modelu, a moze to ja cos zwlailem przy reinstalu systemu…nie wiem robilem to juz duzo razy wczesniej na roznych kompach i nie mualem problemow…ehh zawsze mam farta…

Nie powinno być problemów ze sterownikami Intela. System nie jest jakiś przerabiany?

nie byl, wezme zaraz przeinstaluje system tylko przedtem wezme instalki wszystkiego na pendrive wypakuje i bede instalowac wszytsko zaczynajac od chipsetu :slight_smile: pzdR

Dodane 12.07.2010 (Pn) 18:43

no wgralem system od poczatku i dalej nic, zainstalowalem chipset ten co kazalisce kilka postow wyzej i wyskakuje na koniec:beztytuunfo.jpg