Brak sterowników karty graficznej po przełożeniu dysku

Witam.

Przełożyłem dysk SSD z laptopa z karta graficzna Nvidia do laptopa z karta graficzna amd. Nie moge jednak zainstalować sterowników do AMD przez co laptop służy tylko do przeglądania internetu. Jakaś pomoc?

Dodam, że w raporcie dxdiag w sekcji ekrany nie ma amd lecz standardowa karta VGA

 

Przekładanie dysku z zainstalowanym systemem to jest fatalny pomysł szczególnie między laptopami.

Zobacz lepiej co się dzieje w menedżerze urządzeń. 

I tak dobrze, że laptop bez problemu wystartował. Zainstaluj sterowniki ze strony producenta laptopa do płyty głównej (chipsetu) i karty graficznej. Zrób to dla odpowiedniego systemu operacyjnego.

Robiłem tak i nic nie dawało. 

W menadżerze urządzeń jest wszystko tak jak powinno prócz karty graficznej. 

xd.png

Zainstaluj sterowniki ze strony producenta laptopa.

Instalowałem, lecz bez skutków. Format był wykonywany.

 

 

Sterii , zapoznaj się, proszę, z tym poradnikiem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po lewej stronie) - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,
Dimatheus

To bardzo mi przykro, nic więcej raczej nie uda się pomóc - nikt Ciebie nie będzie ciągnął za język:

  • jaki dokładnie system operacyjny (32/64bit),

  • jaki model laptopa,

  • co dokładnie już instalowałeś,

  • jaki dokładnie bład się pokazuje.

windows 7 64bit samsung rv515 sterowniki amd ze strony tego producenta, sterowniki ze strony samsunga, brak akceleratora 3d lub nieaktualne oprogramowanie karty graficznej.

Opcjonalnie użyj Driver Solution Online i niech zainstaluje sterowniki, chociaż to dziwne że skoro zrobiłeś formatowanie dysku i zainstalowałeś na nowo system to nie chce zainstalować sterowników do karty graficznej?

 

Może po prostu ściągnąłeś złe sterowniki?

Amd E450-apu with radeon hd :wink: pobieralem ze strony amd program amd catalyst, który przed wymianą dysku miałem, lecz teraz nie chce działać.