Brak sterowników karty sieciowej płyty głównej D1527


(Benjin) #1

Hej, mam ogromny problem, którego nie potrafię w żaden sposób rozwiązać. Szukam od 2h tego po necie i nic z tego, może to ja nie potrafię, a może nie ma. Ale przejdźmy do rzeczy.

Mam problem z sterownikami karty sieciowej płyty głównej Fujitsu Siemens D1527. Robiłem formata, i nie zapisałem starych sterowników, a za chiny nie potrafię znaleźć teraz takowych które by działały ;/ Nie potrafię podać nazwy tej karty, jest ona najprawdopodobniej zintegrowana z płytą, a w CPU-z nie wyświetla nazwy. W menadżerze urządzeń w podkategorii Inne urządzenia pisze tylko Kontroler Ethernet.

Dodam żeby nie było, jest to karta sieciowa nie na tym, a na innym komputerze który jak już pisałem jest prosto po formacie(system Win xp professional bez jakich kolwiek aktualizacji) i nie mam jak połączyć się z netem aby je pobrać prosto na tamten pc'et :wink:

A skoro już piszę, potrzebuję również sterowników do karty dźwiękowej(tą w cpu-z wyświetla) Intel 82801DB ICH4 AC'97 Audio Controler. Sterów do tej karty również nigdzie nie potrafię znaleźć.

Jestem pewny, że dacie radę mi pomóc, wierzę w to z całej myśli, duszy i serca :wink: Pytać jeśli jest coś co jest potrzebne, a postaram się to podać.


(XMan) #2

Sterowniki do karty sieciowej mogą być w sterownikach do płyty głównej Chipset , sterownikach do karty dźwiękowej lub graficznej.

Sprawdź:

  1. Chipset

  2. Sterowniki do karty dźwiękowej

  3. Sterowniki do karty graficznej

Wersja międzynarodowa :

http://download.nvidia.com/Windows/84.2 … l_whql.exe

  1. Kodeki np:

http://www.dobreprogramy.pl/KLite-Mega- … 18588.html

  1. DirectX 9.29 Redistributable

Prawidłowa instalacja bibliotek DirectX 9.0c

kliknij aby powiększyć:

dxsetup.th.jpg

Continue to the media

Po każdej instalacji w/w uruchom ponownie komputer…


#3

paker31 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038


(fiesta) #4

http://support.ts.fujitsu.com/Download/ … sp?LNG=COM


(Benjin) #5

Tytuł poprawiony, przepraszam.

Dzięki za szybką odpowiedź, sprawdziłem wpierw pierwszą osobę-niestety nic nie działało na karty, więc wszedłem w link drugiej osoby-właśnie takiej strony szukałem.

Dla przyszłych pokoleń wszystko tutaj:

http://support.ts.fujitsu.com/Download/ … ue&lng=COM