Brak strony do wyświetlenia - Internet

Witajcie, mam dość denerwujący problem (nie tylko ja korzystam z tego komputera). Dość częso muszę kilka razy odświeżyć stronę aby się wyświetliła. Ostatnio w ogóle nie mogłem się dostać na PHOTOBLOG.PL zazwyczaj wyskakiłaj mi problem z HTTP 500, czy coś takiego, dziś w ogóle niemogę tam wejść “Brak strony do wyświetlenia”. Na forum dobre programy też czasami wyskakuje ciąg znaków (GJCCF%YFUFGI R^IGBIUGVIY).

Internet Explorer 7, Windows XP SP2, Internet przez USB 512Kb (Telewizja Kablowa)

Mam program NetMeter i pokazuje jakieś nasilenie lini niewielkie jakieś 25% ale ja nawet nie mam żadnego programu podłączonego do internetu (oprócz antywirka)

Przeskanuj swój system antywirusem to może pomoże

huber2t już to robiłem wcześniej i nic nie znalazł !!

Spy-bot może coś znajdzie. http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=82&id=188 .Ew sprawdź na innej przeglądarce czy tam też problem występuje.

sebos_krk etam, miałem to myślałe, że wywale kompa przez okno. Co chwile się włanczał jak istalowałem IE7.

Z tego co pamiętam spy-bot ma ochronę rejestru. Należało ją wyłączyć. Sprawdzałeś na innej przeglądarce? Np firefoxie lub Operze czy problem występuje?

sebos_krk!!

Jeżeli się będzie dało przeskanuj komputer skanerem on-line:

LINK (IE)

Neon1992 robiłem, nic nie wykazało!!