Brak styli na stronach, błędne wyświetlanie


(Miniguner11) #1

Witam, tak jak w tytule ostatnio po zmianie dostawcy internetowego na lokalnego dostawcę zauważyłem, że przy próbie połączenia się z ze stroną www.gog.com zamiast tła i wszystkich obrazków wyświetla się sam tekst.


Taki samo wygląda np. Twitter. Inaczej natomiast wygląda sprawa jeśli chodzi o stronę www.nvidia.pl, która w ogóle nie chce się otworzyć

Strony te nie działają na każdym urządzeniu w sieci. Po skontaktowaniu się z dostawcą i wytłumaczeniu o co chodzi otrzymałem odpowiedź, że u nich wszystko działa i nie wiedzą w czym problem. Pragnę dodać jeszcze, że u innych osób korzystających z usług tego dostawcy problem nie pojawia się.


(Bogdan_G) #2

Napisz, w jakiej przeglądarce to się dzieje.
Strona jest OK i tylko stary internet explorer, czy inne stare przeglądarki nie obsłużą wielu skryptów ani certyfikatów.


(Miniguner11) #3

Aktualnie korzystam z Google Chrome, mogę dać jeszcze screena logów z konsoli przeglądarki


(Bogdan_G) #4

To wejdź w ustawienia chrome i w prywatność odznacz wszystko. Gdy masz blokowanie reklam, dorzuć jeszcze rozszerzenie disconnect, żeby uchronić się przed szpiegostwem, malware i przekierowaniami.
Będzie lekko w chromie i nie powinno być problemu ze stylem strony gog. Chyba że masz włączony noscript, to nie będzie się wyświetlać prawidłowo…
Tak ma być


(Miniguner11) #5

Niestety nic to nie zmieniło. Skrypty w przeglądarce mam włączone.


(Bogdan_G) #6

Uruchom chrome w trybie awaryjnym. Sprawdź tą stronę.


(Miniguner11) #7

Nie pomogło, coraz bardziej podejrzewam router, ale nie mam do niego dostępu.


(Bogdan_G) #8

A ja podejrzewam antywir, który ma ustawione skanowanie https. To się objawia błędami, nie wchodzą strony - klasyczne.


(Miniguner11) #9

Wyłączyłem skanowanie https w ustawieniach antywirusa, po zmianie routera jest tak samo. Strony nadal źle wyświetlają się na komputerze, tablecie jak i na telefonie.