Brak sygnału ADSL na modemie podpiętym do laptopa

Witam. Szukałem na forum jednak nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Otóż niedawno zakupiłem laptopa Toshiba Satellite A660-16R z Win 7 Home Premium 64bit. Chciałem podłączyć się do internetu więc odpiąłem od mojego starego pc modem Sagem Fast 800, zainstalowałem nowe sterowniki z tej strony: http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/obs … inst_ster/ . Wyskoczył mi komunikat, że instalacja przebiegła pomyślnie więc podpiąłem modem do laptopa. I tu jest mój problem. Po podpięciu dioda PWR świeci ciągłym światłem a ikonka ADSL miga i przy próbie połączenia wyskakuje mi błąd “680 Brak sygnału ADSL”.

Zadzwoniłem do TP i tam pan mi powiedział, że przyczyną braku sygnału może być to , że mam włączone oszczędzanie energii na portach USB.

Wszedłem w Panel Sterowania, potem w Menadżer Urządzeń i do Główny Koncentrator USB i tam odznaczyłem : “Zezwalaj temu komputerowi na wyłączanie tego urządzenia w celu oszczędzania energii” i zrestartowałem komputer. Po ponownym włączeniu ikonka ADSL dalej migała, a w Głównym Koncentratorze USB od nowa zaznaczona była w/w pozycja.

Dodam jeszcze, że próbowałem to robić na baterii i na zasilaniu sieciowym i dalej nic nie pomagało ;/

Co mam zrobić, żebym miał sygnał ADSL???

Proszę o szybką pomoc

A na starym kompie jest wszystko dobrze - sprawdź ?

Z reguły gdy jest problem z ADSL jest to problem centrali - brak synchronizacji.

Lub problemem są sterowniki do modemu - zastosuj inne do systemu 64 bitowego, lub trzeba wymienić modem na inny, taki który współpracuje z Windows 7 64 bit.

Na starym kompie wszystko chodzi, więc to pewnie coś w laptopie jest nie tak ;/

Te sterowniki co pobierałeś są do Visty i podejrzewam, że 32 bitowej. Szukaj w goglach co piszą o tym modemie i Windows 7 64 bitowym.

Wrzuć to i czytaj ?

sterowniki-sagem-fast-800-840-win7-x64-t328925.html