Brak sygnału na monitorze

Mam taki problem: Kupiłem płyte główną ASUSa, włożyłem procesor, pamięć podpiąłem wszystkie kable zgodnie z instrukcją ale na monitorze nie wyśiwtla się obraz…nie ma sygnału? testowałem dwie różne i sprawne karty? co źle zrobiłem?

Wiatrak chodzi, restart, itd…po jakiś 10 sec pojawia się przeciągłe piknięcie z głośnika systemowego…

Podłączyłeś wszystkie przewody zasilające do płyty głównej ?

Karta graficzna posiada gniazdo na dodatkowe zasilanie bezpośrednio z zasilacza ? Jeżeli tak, to podłączyłeś je ?

Podaj konfigurację sprzętową tego komputera (płyt główna - model, karta graficzna, procesor, RAM).

Jaki posiadasz zasilacz ? ( producent , moc)

Zasilacz 350W Take me…Procesor Athlon 3500+, Pamięć: 1: 256MB PC2700 DDR, 2: DDR 528 PC 3200 DIMM, płyta ASUS ASUS A8NE-FM/S NVIDIA nForce4 SATA SOCKET 939 !, Karta GIGAbate 128mb: nie ma rzadnego wejścia na zasilanie…

OD kabla zasilającego płyte po włożeniu do slotu (jest tylko jedna kombinacja) zostają 4 wolne gniazda z boku…

To jest opis tej płyty: http://www.allegro.prh.pl/a8ne/download/manual.pdf

Zsilanie Twojej płyty głównej, to 20-PIN i 4-PIN (obok różowego portu LPT drukarki). Oczywiście obie wtyczki muszą być podłączone.

Spróbuj włożyć jedną kość RAM (na przemian) i sprawdź, czy dalej to samo. Może któraś z kości wadliwa.

Z zasilaczem gorzej być nie mogło.

Zasilacz do zmiany np. na:

FORTRON FSP350-60MDN

MODECOM MC-350ATX

Czarna lista zasilaczy

Oba kable były podłączone…Kości chodziły na innej płycie…testowałem też przemiennie…zasilacz wiem że /cenzura/ ale chodzi…;to nie jego wina…

Próbowałeś resetować BIOS płyty głównej ? Wyciągnij bateryjkę z płyty głównej na co najmniej 30 minut. Po tym czasie włóż bateryjkę z powrotem i włącz komputer.

no spróbuje…

Niestety nie pomogło