Brak sygnalu na monitorze

Witam serdecznie.

Mam pewien problem.

Wczoraj pogrywalem sobie w jedna z gierek. Nagle wszystko na kompie zaczelo sie ciac. Nagle zwiecha i nic. Dlugo nie myslac komputer zresetowalem. Obraz byl do momentu gdzie mial sie pokazac pulpit. Byl ekran startowy. Ladowanie windowsa. Pozniej na monitorze pokazalo sie w gornym rogu “VGA” i ciemnosc. Na srodku ekranu wyskoczyl napis " No Signal". Na Trybie Awaryjnym wszystko gra.

Normalnie moge korzystac z komputera i nic sie nie dzieje. Przed chwila wlaczyl sie na normalnym trybie. Pokazal sie pulpit lecz nie minelo 5 minut wielka zwiecha. Slychac jak dzwiek sie zwiesil i znowu “No Signal”. Probowalem jeszcze raz go uruchomic na normalnym trybie to wyskoczyl blue screen.

W komputerze z 3 tygodnie zostaly wymienione rozne czesci takie jak:

  • Procesor AMD Athlon II x4 640

  • GPU Palit GF GTX 460 1gb

  • Ram 4 gb

  • Zasilacz 600W AKYGA

  • Plyta ASUS M4A78LT-M

Dziwna sprawa rowniez z tym ze Everest nie wykrywa mi nic na temat GPU.

System: Windows 7 Ultimate 32 bity.

Prosze o szybko pomoc co moge z tym fantem zrobic.

Uruchom tryb awaryjny i przejrzyj dziennik systemu. Powinny tam być opisy błędów.

Będąc już w trybie awaryjnym spróbuj odinstalować gierkę. :wink:

Wlasnie o to chodzi ze to nie wina gry. Bo wczesniej gralem i wszystko bylo dobrze.

Czy to moze byc spowodowane tym ze tego samego dnia skanowalem kompa programem Dr.WEB CureIt?

2 pytanie czy jest taka mozliwosc ze to wina sprzetu/biosu czy to pewne ze winny jest system?

3 pytanie. Gdzie moge znalesc dzienni bledu. Wybaczcie ale nie zabardzo wiem gdzie moge go znalesc.

Zanim zaczniesz grzebać w software, otwórz pudełko i sprawdź, czy wszystkie komponenty tkwią jak trzeba w slotach. Czasem coś się obluzuje i generuje dziwne objawy. Jeżeli wymieniałeś procesor, to zobacz przy okazji, czy radiator jest odpowiednio zamocowany. Czasem zaschnięta pasta przewodząca z poprzedniego procesora izoluje następny od radiatora. Wówczas procesor b. szybko się przegrzewa i też potrafią pojawić się błędy, a nawet niespodziewany reset.

Dziennik zdarzeń w Windows 7