Brak sygnału na monitorze

Witam.
Komputer stacjonarny [Płyta główna Asus M5A78L-M PLUS/USB3 AM3+
Procesor AMD FX-8350 (8 CORES) SOCKET AM3+ CPU
Z powodu mulenia i czasem braku obrazu, zresetowałem bios i powymieniałem pasty.
I od tej pory Brak sygnału.

Mam pytanie odnośnie procesora, jeżeli padł by procesor czy może obrazu, nawet biosu?

Nie, jeżeli nie masz procesora czy jeżeliby umarł to nie będziesz miał obrazu

Procesor jest na miejscu, czyli padł?

Lub płyta lub coś zapomniałeś podłączyć przy wymienianiu pasty itp. ale najmniej prawdopodobne jest, że padł procesor. Zwłaszcza, że nie musiałeś go wyciągać z socketa i pewnie wymieniałeś tylko pastę.

Z jakiejś przyczyny nie przechodzi komputer posta, dlaczego? Nie wiem. Nawet możliwe jest, że nie masz dociśniętego kabla lub jeżeli masz kartę graficzną podłączyłeś pod integre zamiast pod gpu. Dużo można gdybać

Czy po włączeniu wentylator się kręci czy wydaje jakieś bipanie?

Sprawdź najpierw czy wszystko podpiołeś. Ja przy wymianie pasty w laptopie nie podpiołem wentylatora i o dziwo prędkość obrotowa jego była „0”. A to dziwne, no nie?

Wszystko jest dociśnięte i prawidłowo połączone. Sprawdzane kilkakrotnie. Reasumując, zamontowałem płytę główną nową i kartę graficzną sprawdzoną działającą na innym komputerze.
Sygnału, czyli obrazu, dalej niema. Pozostał tylko procesor?

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.