Brak sygnału po podłączeniu kabla HDMI


(Tycjan80) #1

Po podłączeniu kabla HDMI brak sygnału , informuje komp. moja karta graficzna ATI Radeon HD 5670 , monitor Philips wraz z TV , ustawienia monitora właściwe i nic to nie pomaga.


(Chillout) #2

Zaktualizuj sterowniki do karty graficznej.


(Tycjan80) #3

a jak mam to zrobić , na normalnym kablu chodzi dobrze i sterowniki są właściwe a jak załączę kabel HDMI to przecież ekran pusty i jak mam to zrobić, nawet komp. nie da się wyłączyć , tylko poprzez twardy reset.


(system) #4

Witam . Zobacz mój opis. Mam też Philipsa z Tv....Gdy pokazuje Ci ...Brak sygnału , pilotem ustaw na HDMI ...będziesz odbierał obraz komputera..Pozdrawiam


(Tycjan80) #5

Rzeczywiście bardzo dziękuję , obraz się pokazał , ale jest o wiele gorzej jak było - ekran się zmniejszył o jakieś 2 cm po obwodzie i nie można go przywrócić do całości ekranu i czcionka jakaś dziwna , zamazane z lekka ,,,, próbuje nic się da zrobić .


(system) #6

Jeśli masz ten sam monitor to ustaw rozdzielczość natywną (tzn. 1920 na 1080 pikseli) To normalne że obraz się zmniejszy. Główna strona dobrychprogramów na 23" monitorze ma u mnie po bokach około 9 cm wolnego miejsca, inne strony mają czasem jeszcze więcej wolnego miejsca...wtedy literki są małe..jeżeli chce taka stronę powiększyć na cała stronę to przytrzymuje klawisz Ctrl (ten z lewej strony klawiatury , pierwszy u samego dołu)i kółkiem na myszy powiększam obraz na cały ekran . A n/p forum zajmuje cały ekran. Czcionka jest czysta i wyraźna. Pozdrawiam