Brak sygnału w telewizorze -ATI Radeon 9600PRO

(Jerzol5) #1

Witam!Po naglym zaniku napięcia pojawił sie problem.Właściowości:Ekran>Ustawienia pokazuja obecność drugiego ekranu jako Monitor Domyslny na Radeon series 9600-Secondary.Pokazuja też rozdzielczość prawidłową 1024-768(Ekran główny jest na 1280-1024).Niestety w ATI CATALYST Center Control jest tylko widoczny ekran podstawowy i nie ma mozliwości uruchomienia drugiego.Wszelkie próby spełzły na niczym no i efekt taki,że na TV jest brak sygnału.Czy ktoś spotkał juz taki problem i co można z tym zrobic?Odinstalowalem sterowniki i wszystko związane z ATI,zainstalowałem od nowa,nic się nie zmieniło.Połączenie kablowe jest ok,bo komputer z kartą NVidia 4MX440 hula bardzo dobrze,zreszta i karta ATI do czasu zaniku napięcia chodziła bardzo dobrze.Proszę o wskazowki i pomoc.Proszę o wpisy,ja niestety ze względu na stan zdrowia moge byc przy kompie z doskoku.Z góry dziekuję za wszelką pomoc.Mój komputer:

płyta:PEpro-AsRock,proc.Celeron 2Ghz.pam.768MB,system XP prof.dyski 80 i 160 Gb,karta graf.ATI RADEON 9600PRO firmy Power Color,zasilacz 350 W dość dobry,ale firmy nie pamietam.