Brak sygnału

Czy wie ktoś skad mógłbym ściągnąć obrazek braku sygnału,jest taki na TVP 1 nad ranem?Nie wiedziałem gdzie to wcisnąć i jest w poszukuje :smiley:

Hehe jak nikt nie ma pod reka to jak mi sie uda to ci zrobie taki jak bede mial na wczesna godzine do szkoly albo jakos do pozna sie bede wylegiwal przed kompem zapodaj tu maila :smiley:

pudelek84@tlen.pl koszulke se chce trzasnąć i nadruczku mi brakuje z góry dzięki. :spoko:

Post 1

Zamontowałem karte telewizyjną,nie wiecie czasem czy nie ma w niej takiej opcji żeby zrzucić obraz z ekranu(Play Tv Pro)?Jeśli nie to,czy ktoś zna jakiś darmowy program do zrzutów z ekranu.Mam HyperSnap Dx 5,niestety jest to tylko wersja testowa i jak coś zrzucam to mam obraz ze znakami firmowymi.Zapodajcie coś.Dzięki za wszystkie rady.

Post 2

Najlepiej żeby był po polsku.

Trzy posty jeden pod drugim. (między pierwszym a pozostałymi dwoma przynajmniej jakiś odstęp czasowy). Nie wiesz do czego służy opcja zmień???

UpDate:

fiesta

Nie wiedziałem,że to stanowi jakiś problem.Po prostu chciałem wyjaśnić o co mi chodzi.Zmień he he zapamiętam

To nie problem - takie tu zwyczaje :evil:

Pewnie jest a czy masz jakies oprogramowanie do tej karty ?? Jesli tak to poszukaj opcji zwiazanej z Capture to najczesciej zrzut screenow . Wyslalem ci na poczte takiego screena tyle ze nie wiem czy o to ci chodzilo :stuck_out_tongue: