Brak szczegółów w oknie dialogowym właściwości

Witam, zainstalowałem na nowo system (Windows 7 Professional N) i zniknęła mi możliwość edytowania szczegółów plików. Mianowicie, nie mam już takiego wyglądu zakładki ‘Właściwości’:

  d82eb014-63a1-418b-b12f-b58beb8909b8_0.j

 

Tylko taki:

 

Przeszukiwałem internet, jednak nie wiem do końca jak ten problem się nazywa, więc nie udało mi się znaleźć odpowiedzi. Otagowaną miałem całą muzykę oraz wszystkie filmy. I tak samo stało się też z plikami video, kiedyś wyświetlały mi się informacje np. o długości filmu, a teraz zostało mi tylko to:

6jevmg.png

 

Z góry dziękuję za pomoc. 

Na stronie Microsoftu jest napisane “W celu uzyskania możliwości odtwarzania i tworzenia dysków CD audio, cyfrowych plików multimedialnych i dysków DVD wideo, organizowania zawartości w bibliotece multimediów, tworzenia list odtwarzania, konwertowania dysków CD audio na cyfrowe pliki multimedialne, wyświetlania informacji na temat wykonawców i utworów zawartych w cyfrowych plikach multimedialnych, wyświetlania grafiki albumów plików muzycznych, przenoszenia muzyki do osobistych odtwarzaczy oraz nagrywania i odtwarzania programów telewizyjnych po zainstalowaniu systemu konieczne będzie zainstalowanie odtwarzacza multimedialnego lub innego oprogramowania.”

Zainstalowałem Winampa oraz VLC, niemniej jednak nic to nie zmieniło. W winampie mogę sobie edytować tagi plików, ale to i tak nic nie zmienia w oknie. Ponadto, w folderze z muzyką, gdy dodaje zakładkę “Autorzy” (lub jakąkolwiek inną) to jest ona pusta. 

A co z tym pakietem http://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=16546 i najnowszymi aktualizacjami?

Pakiet zadziałał, dzięki za pomoc :slight_smile: