Brak tapety i infekcja - log


(Gitarist) #1

Ja mam coś podobnego-niebieskie tło,tylko że jeszcze mi się biały krzyżyk w czerwonym kółku wyświetla przy zegarze.Ludzie,ratujcie!!

A oto logi:


(Bbieniol) #2

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (jeżeli jakieś znaczki są żółte, to niech takie zostaną). Po użyciu tego narzędzia wymagany jest reset sysa.

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery na czerwono ręcznie z dysku (w razie problemów z usuwaniem plików użyj narzędzia KillBox):

Te wpisy z kreseczką "_" usuniesz edytorem rejestru Registrar Lite

Uruchom edytor w pole Address wklej ścieżke

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\URLSearchHooks i kliknij Go poczym zostaniesz przeniesiony do tego klucza. Po prawej stronie będzie widoczny wpis _{08C06D61-F1F3-4799-86F8-BE1A89362C85} oraz _{00A6FAF6-072E-44cf-8957-5838F569A31D} wszystkie inne wpisy z taką samą kreseczką także kasujesz i z prawokliku kasujesz wpisy.

Co do loga z Silenta, to jest ucięty... po zrobieniu tego co napisałem wyżej dajesz nowy log z Hijacka + cały log z Silenta (bądź cierpliwy i czekaj na komunikat) :slight_smile: