Brak tapety

Szukałem na Google czegoś o Gardelandzie i nagle wbiły mi się jakies wirusy. Znikł mi pulpit (tapeta) i za nic w świecie nie moge go odzyskac.

Log:

Start --> uruchom --> services.msc --> zatrzymaj i wyłącz usługe UpdTmw

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery na czerwono ręcznie z dysku):

Opróżnij folder: C:\WINDOWS\ TEMP

Po zabiegach nowy log z Hijacka + log z Silent Runners

Uruchamiasz narzędzie KillBox, zaznaczasz Delete on reboot i All Files , w polu full path of file wklej ścieżkę:

C:\WINDOWS\hhuji1.dll

C:\WINDOWS\System32\intell321.exe

C:\WINDOWS\System32\0b81d7e4.exe

C:\Documents and Settings\krasowski-m\Impostazioni locali\Dati applicazioni\0b81d7e4.exe

Klikasz X i restart kompa :slight_smile:

Odpalasz Hijacka --> do a system scan only i zaznaczasz wpisy:

I klikasz na dole “fix checked” :slight_smile:

Po zabiegach nowy log z Hijacka + KONIECZNIE log z Silent Runners

Uruchamiasz narzędzie KillBox, zaznaczasz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżkę:

C:\WINDOWS\warnhp.html

Klikasz X i restart kompa :slight_smile:

Otwórz notatnik i wklej w nim to:

Plik -> zapisz jako -> zmień rozszerzenie na wszystkie pliki -> zapisz pod nazwą FIX.REG

Odpal plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru i reset kompa :slight_smile:

KONIECZNIE przeczyść rejestr (polecam do tego jv16 PowerTools 2006 1.5.2.344)

Po zabiegach raz jeszcze logi :slight_smile:

Log Hijack:

Wszystko nadal siedzi. Zrób jeszcze raz to, co napisałem w poprzednim poście :slight_smile:

Zastosuj się do tego Tematu i zmień tytuł tematu na konkretny inaczej KOSZ

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE - POPRAW!

Pozdrawiam Gutek2222

Zrobiłem i nadal lipa :frowning:

o to log:

Otwórz notatnik i wklej:

Plik >>> Zapisz jako >>> Ustaw rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij podwójnie zrobiony plik i potwierdź >>> reset kompa

po tym restart i powiedź czy masz tapetę

EDIT: przy kopiowaniu bład wyskoczył słowa HKEY_CURRENT_USER w dwóch pierwszych minus, pewnei dlatego fix nie zadziałał. Dowal jeszcze to co dałem teraz jest Ok

Zrobiłem tak ja napisałes i dalej lipa. Gdy klikam “prawym myszki” i biore na właściwości wszystko jest OK ale nie chce tak jakby jej załadować.Przy właczaniu kompa jest przez chwilke zanim się nie załaduje pulpit (tzn. wszystkie ikonki i foldery).

Dziękuje.

Złączono Posta : 24.10.2006 (Wto) 8:19

A no dowaliłem jeszcze raz to co mi dałeś i dalej nie działa :(.

(wkleiłem cały cytat ten co napisałeś i dodałem do rejestru, mam nadz. że tak miałem zrobić)