Brak tekstur w Dying Light

Nie posiadam w grze tekstur wielu postaci otoczenia oraz zombie, tutaj dowód:

 

http://www.tinypic.pl/dl2oma2q3cf9

 

próbowałem reinstalować grę sprawdzałem spójność plików gry na steamie, oraz aktualizowałem sterowniki. Czy są jakieś szanse aby to działalo normalnie?

z góry dziękuje za zainteresowanie oraz pomoc.

Pozdrawiam

Może głupie pytanie wymagania spełniasz ?  :mrgreen:

Stare drivery, piracka gra, za mało VRamu lub przegrzewaja sią grafika.

 

Przecież napisał że sprawdzał spójność na steam, więc pirata raczej nie ma.

 

 

Podaj specyfikację sprzętu.

System operacyjny: Windows 8.1

Procesor: Intel Core intel core i7-4500 2,40GHz 

Ram: 8 Gb

Troszkę słaba grafa.

Na jakich ustawieniach grasz ?

Mam ten sam problem tylko u minie nie ma wogule świata gry nwm od czego to jest zależne …

Nie występują żadne tekstury.Statystyki sprzętu mam miej więcej takie same nawet lepsze. W grze występuje jedynie niebo i moja postać+interfejs

Czy instalowaliście gre z płyt czy posiadacie wersje cyfrową???

Z góry dzięki … :smiley:

Ja mam Identycznie :frowning: Ale ten problem pojawił się u mnie po aktualizacji do wersji 1.5 gdy była wersja 1.4 i niżej wszystko było super a teraz nie :frowning: Czy wie ktoś jak przywrócić starszą wersję lub jak to naprawić ?

 

 

 

 

PS Odinstalowywałem grę, instalowałem najnowsze sterowniki, a gdy sprawdziłem spójność plików gry to nie wykryto jednego pliku który nie chce się zainstalować :frowning: Ja już nie wiem co robić więc proszę o pomoc !

 

U mnie wszystko ok - działa, śmiga - pełen serwis.

Twój sprzęt spełnia wymagania sprzętowe ?

Tak jakby troche tak :stuck_out_tongue: Jak były starsze wersje dało się grać na najniższych ustawieniach :slight_smile: A teraz od aktualizacji nie :frowning:

 

Czyli nie spełnia. Aktualizacje dodały lepsze zarządzanie bazą graficzną. 

Aaa spoko :wink: To dzięki za info. A nie wiesz jak zmienić wersję na starszą ? np 1.4 ? byłbym wdzięczny :wink:

 

Jeżeli masz wersję Steam, to nie zmienisz wersji na niższą gdyż by odpalić grę zawsze musisz posiadać wersję najstabilniejszą (najnowszą). Zostaje Ci tylko wymiana podzespołów lub użycia boostera do gier.

No dobra :stuck_out_tongue: To dzięki za pomoc :wink: Od dziś zbieram na nowy sprzęt