Brak The Orange Box na eastore?

Witam!

Byłem pewien, że znajdę The Orange Box na EAStore, ale go tam nie ma. Wydaje mi się, że powinno być, bo EA prezentuje ten pakiet na http://www.ea.com/uk/game/the-orange-box

Może źle szukam? Na stronie EAStore nie widzę żadnego katalogu gier, są tylko ogóle kategorie ze względu na najbardziej znane serie od EA (The Sims, NFS).

Mogę liczyć na pomoc? Tylko do dzisiaj wszystkie tytuły na EAStore mają obniżoną cenę o 50%.

EA wydaje Orange Boxa tylko w wersji pudełkowej. W wersji cyfrowej jest dostępna na Steamie. Zresztą nawet w pudełku jest klucz do Steama, płytka nie jest konieczna do instalacji.

Reasumując - z promocji na EA Store w przypadku tej gry nie masz szans skorzystać.

Szkoda. W takim razie kupię używaną.

Używaną?

Orange Box ma jeden klucz który przypisuje się do konta Steam, więc jeśli będziesz chciał od kogoś odkupić ta osoba będzie musiała dać Ci passy do konta Steam. Inaczej pudełko jest bezużyteczne.

O tym nie wiedziałem… 50zł to dla mnie dużo, poczekam na promocję, a w tym czasie ukończę HL1

Dużo? Orange box posiada z tego co kojarzę 4 świetne gry.

Masz komputer który to pociągnie masz internet, ale 50 zł brak…

Nie licz na promocję bo na to co oferuje orange box a dokładnie te gry jest i tak zbyt tanio

Niedawno była taka promocja (tydzień temu chyba). Orange Box można było kupić za połowę ceny. Na co dzień ten zestaw gier jest b. tani (13,99€), bo w końcu zawiera jedną z najlepszych gier w historii, ale w momencie, gdy obniżyli cenę o połowę, to tak jakby rozdawali za darmo.

Tylko że nie zagram w Portal’a (mam już, bo był za darmo na Steamie) ani w Team Fortress 2. Chodzi mi tylko HL2 i epizody. Samo HL2 jest już raczej stare, a epizody to dodatki do niego.

Po za tym nie mam żadnego źródła dochodu, bo chodzę do liceum

IMO 50 zł za tak kultową grę to nie jest dużo. A jak w prezencie dostajesz jeszcze wszystkie dodatki to już w ogóle rewelacja.

Poproś rodziców o zaliczkę na przyszłe kieszonkowe :slight_smile:

Nie mam tak dobrze :slight_smile:

No to sprzedaj jakieś stare gry. Myślę, że coś wartego sprzedania znajdziesz (biorąc pod uwagę fakt, że kupujesz nowe tytuły takie jak Portal 2).

Akurat Portal 2 jest kupiony na spółkę z kumplem na Xbox’a (tak, było mnie stać na Xbox’a).

Gry staram się sprzedawać, właściwie wszystkie są wystawione na portalu do wymiany gier.

Trochę zeszliśmy z tematu, który, wydaje mi się, jest już do zamknięcia.