Brak tła na koncie administratora Windows 7

Witam

Problem przewija się dosyć często ale nie mogę trafić na działającą odpowiedź. Na początku zaznaczę ze system jest legalny aktywowany itd. system postawiłem około tygodnia temu wszystko było ok, wczoraj po zainstalowaniu aktualizacji i ponownym uruchomieniu nie działają tła pulpitu można tylko zmieniać pełne kolory z czarnego na inny itd. na kątach bez uprawnień administratora wszystko działa poprawnie. Nie pomaga wyczyszczenie folderu Użytkownicy/AppData/Microsoft/Windows/Themes , włączając motywy zmieniają się kolory i dźwięki tapeta cały czas jednolity kolor. Czasem w menu personalizacji pokazują się przykładowe tapety czasem czarne prostokąty a czasem nic. Ustawiając tapetę z piku czasem wyskakuje błąd : “Nie można ustawić tego obrazu jako tapety. Wystąpił błąd wewnętrzny”. czasem nic , co najśmieszniejsze z internetu można ustawić tapetę :wink: Wiem że nie jest to tragedia po prostu ciekawi mnie co się stało :stuck_out_tongue:

Witam,

Zrób przywracanie systemu do wcześniejszego okresu tzn. sprzed aktualizacji.

Pozdrawiam,

Xemidra

niestety nie mogę , ostatni punkt mam zrobiony… zaraz po instalacji, nie ma żadnego przed

Punkty przywracania robione są przed instalacją aktualizacji - jeżeli jest tam zapisana nazwa danej aktualizacji, system zostanie przywrócony do stanu sprzed niej, nie po niej.

przywracanie niestety nic nie dało, dalej jest ten sam problem.

Edit:

sprawę rozwiązało "odptaszenie " folderu Themes który był zaznaczony jako tyko do odczytu.