Brak treści w Operze / Chromie

Witam,

Od dziś mam pewien problem, który występuje w przeglądarkach Opera oraz Google Chrome - mianowicie w miejscu gdzie powinna wyświetlić się treść strony nic się nie pojawia. Po włączeniu komputera dostałem informacje o nowej aktualizacji sterowników od grafiki (nVidia), więc standardowo je zainstalowałem. Po instalacji ich uruchomiłem Operę i jest tylko pasek adresu, karty - sam interfejs, a żadna strona się nie ładuje - jest tylko czarny ekran. W Chromie jest podobnie, z tym, że jest szary ekran.

 

Sprawdzałem na Firefoxie, IE oraz Maxthonie i wsztstko działa jak powinno. Na początku myślałem, że to problem bo może sterowniki nVidii zaczęły się ‘gryźć’ z webkitem, ale Maxthon również jest na webkicie i działa jak powinien, więc się pogubiłem…

Macie może jakieś sprawdzone sposoby na uporanie się z takim problemem ?

 

Z góry dziękuję :slight_smile:

 

PS. Nie jestem pewien czy to dobry dział, więc w razie czego proszę o przeniesienie :slight_smile:

Skoro problem pojawił się po aktualizacji sterowników to użyj Przywracania systemu.

Ostatni punkt przywracania mam zrobiony jakieś 2 tygodnie temu, więc nieszczególnie odpowiada mi strata projektów czy dokumentów… Może jakiś inny sposób ? Bardziej związany z ‘naprawą’, a nie z ‘zapobieganiem’ problemowi…

 

PS. Nie mam pewności czy to przez instalację sterowników - stwierdzam tak tylko na podstawie przypuszczeń, jakie wyniosłem po przeczytaniu różnych postów na forach.