Brak txtsetup.inf-uruchamianie komputera

Witam.

Problem dotyczy mojego laptopa Toshiba Satellite A110-334 z systemem WinXp HE

Dzisiaj gdy chciałem uruchomić komputer pokazuje się błąd o braku pliku lub jego uszkodzeniu txtsetup.inf stan 14.

Naszczęście miałem płytkę instalki zwykłego windowsa xp, a więc zainstalowałem drugiego wina.

Możne ktoś wie jak usunąć ten problem?

Nie rozumiem, czego oczekujesz? Skoro masz drugą płytę, to zrób z niej użytek… Moim zdaniem tak swoją drogą to trochę ściemniasz, ponieważ txtsetup jest plikiem instalatora WIndows, nie samego systemu, a więc jest to niemożliwe, aby taki błąd wyskoczył Ci podczas ładowania systemu, ponieważ cieżko żeby wyskoczył błąd o braku pliku, który nie należy do systemu, tylko jego instalatora.

Płyta nie będzie mi potrzebna.

Mi chodzi o ten plik txtsetup.inf.

Znajduje się w folderze i386 ok, ale teraz gdzie go skopiować, żeby nie wykrywało dalej błędu

na partycję ukrytą. Pliki na partycji ukrytej są używane tylko do recovery systemu = nie są brane pod uwagę podczas normalnego użytkowania sprzętu. I nie skopiować a przenieść - jeżeli go zwyczajnie skopiujesz, błąd będzie nadal występował.

Aby odkryć partycję (z:) musisz:

  1. W grupie Panelu Sterowania znajdziesz Narzędzia Administracyjne, wybierasz Zarządzanie komputerem, odpalasz je.

  2. Z menu (listy) po lewej wybierasz Zarządzanie dyskami,

  3. Po prawej w górnym oknie pojawia Ci się lista wszystkich urządzeń pamięci masowej zainstalowane w komputerze; dolna połowa okna jest to też widok urządzeń pamięci masowej tylko z rozbiciem na partycje (ukryte partycje są oznaczone jaśniejszym niebieskim),

wybierasz (1 klik LPM na ukrytej partycji, PPM > Akcja > pokaż

  1. zapisujesz dane, wychodzisz z Zarządzania komputerem, restartujesz komputer.

  2. Przenosisz txtsetup.inf na Z:\