Brak Udostępniania połaczenia internetowego

Chciałem podłączyć się Neostradą do X360 i pojawił się problem.

Dochodzę do punku w którym mam udostępnić połączenie internetowe. Powinno być tak: skrin2.jpg

A Udostępnienia…(tego drugiego) po prostu nie ma :expressionless:

Jest tylko opcja z Zapora… i puste pole :expressionless:

Mam Win XP Home

Neostrada z modemem Sagem

Używam karty sieciowej z płyty głównej (Gigabyte M55S-S3)

Podłączam bezpośrednio, bez użycia routera.

Musisz mieć dwa połączenia i obydwa włączone, wtedy na tym z którego chcesz udostępnić pojawia się takie coś :stuck_out_tongue: I tamtej karcie drugiej co ma udostępniać internet wpisuje IP 192.168.0.1, maskę domyślną i ustawia serwer DHCP.

W tym sęk że i to nie działa.

To musi być wina firewalla, skoro jesteś pewny, że wszystko poprawnie wpisane. Zawsze mi to chodzi, jak nie koliduje się z tym firewall.

To firewall może powodować że nie wyświetli się możliwość udostępniania połączenia?

Wyłączę firewalla i uruchomić kompa ponownie?

[edit]: o rety, właśnie zaliczyłem pierwszego od kilku lat BSoD :o wyłączenie firewalla nie dość, że nic nie dało to jeszcze komp się nie chciał podnieść.

A czy są jakieś programy które umożliwiają udostępnianie połączenia nawet jak Windows windowsowa opcja nie może? Próbowałem WinGate ale połapać się w tym nie mogę.

A no może tak firewall robić, ale nie z windowsem ;p Bardziej myślałem, że pokazane masz to, ale nie chodzi Ci pomimo ustawienia.

A to, że zaliczyłeś BSOD to pisał na pewno jakiś error, ja tam zawsze te kody zapisu i wstukuje w google, żeby chociaż dowiedzieć się co go spowodowało i ew. jak uczynić aby już BSODów nie bylo.

Co do programów-nie wiem, mi tam zawsze chodzi ICS(udostępnianie za pomocą windowsa).

Co do tego BSoD to błyskawicznie się pojawiał i następował reset.

W Panel Sterowania->Narzędzia administracyjne->Usługi w opcji Zapora/ Udostępnianie grzebałem mi tez nic.

No to prosiłbym o jakiś program do udostępniania łacza (z wyjaśnieniem co i jak zrobić) bo w Windowsie już tego chyba nie zrobię.