Brak uprawnień administratora w XP Home SP3


(Domo3525) #1

Witajcie! Mam następujący problem, otóż nie mogę instalować oprogramowania no i też gier. I cały czas wyskakuje komunikat:"Musisz uzyskać uprawnienia administratora, aby zainstalować grę" i takie podobne komunikaty , próbowałem przez tryb awaryjny i tam również komunikat: "Administrator zmienił opcje systemu, aby zapobiec instalacji tego oprogramowania ". Mam na nim jedno konto i to ja jestem administratorem :!:. Muszę te programy instalować tak: Uruchom tako... Może to być spowodowane przez uszkodzenie pamięci RAM :?:. Instalowałem system już ze dwa razy i nadal to samo, cały czas. Podczas instalacji systemu nie było żadnych problemów z zainstalowaniem. Próbowałem przejąć na własność te foldery, ale problem i tak występuje! Mój Windows XP Home SP3 :!:. Proszę o pomoc, bo to mnie denerwuje.


(Monczkin) #2

Domo2010 , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Proszę zlikwidować zbędną choinkę emotek. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978


(ra-v) #3

Prawy przycisk myszy na Mój Komputer / Zarządzaj - i zobacz czy masz tak ustawionych Użytkowników i przypisane grupy


(Domo3525) #4

Ra-v patrzyłem i wcale nie ma tak, jak masz na zdjęciu. Nie wiem jakim cudem, ale tego nie było. Teraz mam zainstalowaną 7 i wszystko chodzi :-D. Ale dziękuję za pomoc.