Brak uprawnień do zapisu w katalogu instalacyjnym

Witam, dopiero co sformatowałem wszystkie 3 partycje mojego laptopa instalując system operacyjny na dysku C, dyski D i E są puste i kiedy próbuję coś na nich zainstalować (w tym wypadku firefoxa) wyskakuje komunikat “Brak uprawnień do zapisu w katalogu instalacyjnym”. Co powinienem zrobić aby móc normalnie instalować programy na swoim komputerze?

Spróbuj jeszcze raz je sformatować. Instalacje firefoxa przeprowadzasz z konta o uprawnieniach administratora?

Próbowałem sformatować jeszcze raz z poziomu zarządzania dyskami w narzędziach administracyjnych i nic to nie zmieniło. System plików to NTFS a wszystko robię z konta o uprawnieniach administratora. Próbowałem nawet założyć specjalnie drugie konto administratora,  ale to nic nie zmieniło.

A sprawdzałeś nadane sobie uprawnienia?

Daj screen’a z ustawień.

Skoro partycje są puste to przez “Zarządzanie dyskami” je skasuj i załóż na nowo.

Czy problem występuje przy instalacji innych programów? Czy możesz skopiować coś na te partycje?

Jak Firefox instaluje się na partycji systemowej?

tak, mogę skopiować coś na te partycje, mogę stworzyć tam np plik tekstowy. i tak, problem występuje przy instalacji innych programów, a z zainstalowaniem czegoś na partycji systemowej nie ma żadnego problemu. instalacja innych programów też nie przejdzie, przy instalacji wyświetla mi że mam na tych partycjach 0b wolnego miejsca na dysku. sprawdzałem nadane sobie uprawnienia. w ustawieniach zabezpieczeń mam wszystkie prawa sobie nadane http://ifotos.pl/zobacz/ssPNG_ewnarae.PNG/

A co z Quota?