Brak utorrenta po instalacji

Witam piszę do was z prośbą o rozwiązanie problemu którym jest program utorrent, a dokladnie chodzi o to żę gdy się zainstaluje ta komputerze to nigdzie nie moge go znaleźć. Wszystko było ściągane z oficjalnej strony. W czym może tkwić problem

  1. Poszukaj w POBRANYCH
  2. W swojej przeglądarce ustaw mozliwość samodzielnego wyboru lokalizacji zapisanych plików
  3. Pobierz uTorrenta jeszcze raz i tym razem zapamietaj gdzie go sciagnales.

A najlepiej nie pobieraj uTorrenta, bo to dawno się z niego syf zrobił z adware, tylko zainstaluj sobie qBittorrent.

“C:\Users\Twoje konto\AppData\Roaming\uTorrent”

Windows 10 antywirus blokuje. Wyłącz antywirus oparty o reputacji.

Dokładna instrukcja krok po kroku:

  1. Wyłącz antywirus.
  2. Zainstaluj adware.
  3. Narzekaj na forum że wyskakują reklamy, a komputer wolno działa.

Albo postępuj zgodnie ze wskazówkami kolegi Domker.

1 polubienie

ale on mi sie pobiera tylko jak go instaluje to go nie ma na komputerze. Totalnie tego nie rozumiem

to samo mam z tym programem

Może kontrola rodzicielska, bo czytają że za nieletniego odpowiadają i nie chcą płacić grzywny za piractwo, bo pewnie nie chcesz pobrać jakiegoś Ubutnu w ramach “buntu”.

Instalacja przebiega bez błędnie, czy jest jakiś komunikat o braku uprawnień?

TO spróbuj z innym klientem. Czasy lekkiego stabilnego i szybkiego uTorrenta dawno odeszły w zapomnienie. Nie wiem co się napaliłeś na uTorrent.
BTW - ja od wielu lat korzystam z BitCometa i nie mam powodów do narzekania.

qBitTorrent też mu znika, może coś usuwa wszystko z nazwą “torrent” a BitComet jak zniktnie to może z powodu cząstki “bit”.

Windows 10 kiedy włączy się ochronę opartą o reputacji będzie właśnie blokował programy które umożliwiają pobieranie treści z nie do końca legalnych. Ta funkcja jest domyślnie wyłączona ale ms będzie cię straszył że wymagane są działania klikając tam włączasz ją sam. Wyłączając ją nie złapiesz wirusa, bo jest to głównie w celach przeciwdziałających piractwu.
Aby wyłączyć Start > Ustawienia > Aktualizacje i zabezpieczenia > Zabezpieczenia Windows > Kontrola Aplikacji i przeglądarki
Tam będzie ochrona oparta na reputacji, wybierz ustawienia ochrony opartej na reputacji wyłącz blokowanie potencjalnie niechcianych aplikacji. Winne są oczywiście reklamy a raczej brak kontroli nad ich wdrażaniem. Jeżeli chcesz mogę ci na pw wysłać też pełną konfigurację aby wszelkie reklamy wyłączyć.