Brak wakacji

A może jego babcie mohera nie nosi? :stuck_out_tongue: the.witcher. Możesz zrobić sobie taki mieczyk w wersji 3 cm. Mój tata jest kowalem to ja mam takie jakieś dziwne pomysły :smiley:

Corin no co Ty twoje pomysły są super a w dodatku wykonalne jako ,że mój tata jest ślusarzem i ma własny warsztat 8)

ale macie problemy! !!

Jak masz tyle czasu wolnego to popracuj sobie… przynajmniej powiększysz kieszonkowe. Z znajomymi sie po spotykaj, chodźcie na jakieś imprezy, kluby. doucz sie angielskiego.

to są moje propozycje

Dajecie sobą manipulować. Jakiś k… powie w TV, że jeżeli ktoś słucha Radia Maryja to jest fanatykiem, antysemitą (dobrze by było jak by naprawdę był), głupcem, moherem itd… Co za kraj :frowning:

slawex1983 , nie od dziś wiadomo, że TV ma wielki wpływ na ludzi. TVN jest mistrzem w tym.

ja nie twierdze że jak ktoś słucha radia maryja to jest fanatykiem i antysemitą ale niestety w większości przypadków tak jest a grupy mniejszościowe ocenia się nie według indywidualnych jednostek ale według większości

k-9 moje kieszonkowe to 516 zeta miesięcznie i nie mam już na co go wydawać ostatnio zacząłem nawet wspierać akcje charytatywne

Taa xD Pozycz od babci srebrny nóż z zasatawy jakiej, przylep go do kija i bediesz mial włócznię. Srebrną.

Co do tego, że slawex1983 wyjechał nagle z tym. No wiesz jak ktoś nie ma chociaż śladowego poczucia humoru, to nie zrozumie o co mi chodzilo z pocieciem mohera lol. To tak samo jak kabarety nazywaja kogos dziwadłem itd. tzn ze co ? Ze go nie lubia ? Bo z tego wynika ze ja nie lubie sam siebie, bo lubie sie z siebie smiac, i robie idiotyczne rzeczy zeby inni sie smiali !

Życie to nie kabaret. Na każdym kroku RM jest gnojone prawdę mówiąc nie wiem za co. Moja babcia go słuchała i nie słyszałem nigdy nic złego na antenie tego radia. Przeważnie są tam msze święte, różańce itd… Są też programy, gdzie ludzie dzwonią i mogą powiedzieć co myślą, co im się nie podoba, a z czego są szczęśliwi. Nie ma w tym nic złego. A że często mają racje i polityków boli krytyka to mamy taką sytuację. Większość z was zapewne nigdy nie słuchała tego radia, a macie o nim negatywną opinię. To jest siła mediów.

ja nie mam złej opinii o samym radiu ale o ojcu dyrektorze bo jak na księdza to trochę przesadza

Rooker masz racje poczucie humoru to podstawa a co do śmienia się z samego siebie to trzeba mięć trochę dystansu a nie brać wszystko na poważnie

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: Z rozkoszą!

Wybieram z moich ulubionych:

Dave Duncan “Niechętny szermierz” + oba ciągi dalsze ,

Frank Herbert “Diuna” ,

Roger Zelazny “Dziewięciu książąt Amberu” + wszystkie dalsze tomy cyklu ,

Ursula K. Le Guin “Lewa ręka ciemności” (powieść) i “Wszystkie strony świata” (opowiadania) ,

Henry Kuttner “Stos kłopotów” - opowiadania ,

Orson Scott Card “Gra Endera” + pierwsza kontynuacja “Mówca umarłych” ,

cokolwiek Philipa K. Dicka (ale na początek radzę opowiadania - sam zrozumiesz, czemu) ,

Robert Silverberg “Człowiek w labiryncie” ,

Andrzej Pilipiuk “Kroniki Jakuba Wędrowycza” i pozostałe książki o Wędrowyczu.

Przepraszam, że tak długo, dopiero przed chwilą zajrzałam znowu na forum.

Książki są różne, coś z tego na pewno Ci się spodoba. Miłej lektury !

magdalena1999 wielkie dzięki :lol:

nie ma sprawy warto było czekać