Brak wiadomosci po przerwanym kompaktowaniu -Outlook express

Podczas kompaktowania wiadomosci w OE zrestartowal mi sie komputer. Po ponownym uruchomieniu nie widoczna jest polowa katalogow (skrzynka odbiorcza, i pare podkatalogow), jednakze pliki byly w katalogu OE. Uzylem nastepujacych programow do odzyskania plikow .dbx

1)R-mail (odzyskal wiekszosc wiadomosci z katalogu skrzynka odbiorcza - ale tylko do dnia 8 czerwiec 2006 - zupelnie nie wiem co sie stalo z wiadomosciami od 8 czerwca 2006 do lipca 2006. Reszty katalogow nie odzyskal :frowning:

  1. OE-mail Recovery podobnie jak wyzej.

Nie dzialaja programy dbxtract oraz plugin do wcomandera - dbxplug.

Co mozna jeszcze zrobic aby odzyskac utracone e-maile? Czy jest sens oddawac dysk do firmy zajmujacej sie odzyskaniem danych? (moze ona maja jakies inne sposob?!?).

Ogólnie rzecz biorąc to te wiadomości chyba poszły w p… na wycieczkę i nie będą chciały wrócić :mrgreen:

Możesz poczytać tematy o odzyskiwaniu danych i popróbować innymi programami: któryś może zdziałać cuda :slight_smile:

Nie wiem czy jest sens oddawać dysk do firmy zajmującej się odzyskiwaniem, gdyż z tego co mi wiadomo biorą one po kilkaset złotych :roll:

PS. a może wiadomości nadal są na serwerze? Wejdź na pocztę z poziomu witryny web. :wink: