Brak widocznej ikony utorrenta w trayu koło zegara

Witam wszystkich,

Mam taki problem z utorrentem. Pobrałem sobie najnowszą wersję utorrenta, ale brakuje mi często ikony w trayu. Nie wiem czy tylko u mnie tak jest, czy inni to samo mają takie problemy. Czasami mi to wychodzi normalnie, ale są takie starty systemu, ze to mi się chowa. Oczywiście normalnie odpalam ten program z menu start, ale ja to powinienem mieć go trayu , a nie tylko w menu start.

Ze starą wersję utorrenta nie miałem takiego kłopotu, zawsze miałem go w trayu, tylko z tą wersją mam taki problem.

W takim razie nie wiem czy pliki mi się ściągają, czy też nie, ale z menu start odpalam go i wychodzi na to, ze pliki mi się normalnie ściągają, więc chyba dobrze jest.

Nie wiem czy to sprawa systemu? Czy też czegoś innego.

A może to jakiś nietypowy błąd programowy, i autor o tym wie

Pozdrawiam

Jeśli posiadasz starszą wersję, zainstaluj najnowszą stabilną - uTorrent 2.2.23774

Sprawdź: Opcje --> Ustawienia --> Interfejs --> sprawdź, czy est ptaszek przy Minimaluj do traya/Minimize to tray.

Pozdrawiam

Zazwyczaj może pomóc restart shella. Wersja dla zielonych: Menadżer Zadań -> karta Procesy -> zabić proces explorer.exe. Menu Plik -> Nowe zadanie (Uruchom…) -> explorer.exe.