Brak widocznych miniatur zdjęć po instalacj Irfanview

Witam,

 

Mam Windows 7 i niedawno robiłam format - jak zawsze zainstalowałam Irfanview, ale niestety nie widzę minaitur zdjęć w folderach, mimo że zaznaczłam w widoku - duże miniatury. Bardzo mnie to irytuje, bo na przykład ostatnio chciałam pokazać konkretne zdjęcia innej osobie i niestety musiałam po kolei lecieć w albumie, bo nie widze miniatur.:frowning: sa jedynie duże ikony irfanview. Co może być tego przyczyną? Zainstalowalam najnowsza wersję, a przed formatem miałam starszą. Być może to wina nowej wersji programu??

A spróbuj ustawić aby przeglądarka fotografii była domyślnym programem do otwierania fotek. Może faktycznie namieszali w nowej wersji.

regsvr32.exe %windir%\system32\shimgvw.dll

Już tak zrobiłam, to nic nie daje.:frowning: Zainstalowałam teraz inną przeglądarkę, ale też nie widać miniatur. Nie wiem co się stało, bo przed formatem wszystko było ok.

Niestety, napisane jest, że moduł został załadowany, ale nie odnaleziono punktu weścia dla DllRegisterServer.

Witaj,

 

to może tak (IrfanView): opcje -> ustawienia §: skojarzenia (po lewej) i na dole: “dla plików BMP wyświetlaj miniatury zamiast ikon…”

 

Pozdrawiam.

 

EDIT:  Włącz w opcjach folderów: “pokazuj miniatury zamiast ikon”, link: Miniaturki grafik się nie wyświetlają

P.S. następnym razem użyj opcji: “przeszukaj forum” :slight_smile:

Włączenie w opcji folderów pokazywanie miniatur zamiast ikon pomogło! :slight_smile: Dzięki wielkie, uratowałeś moje zszargane nerwy haha  :-)  Pozdrawiam :wink:

A post was split to a new topic: Brak widocznych miniatur zdjęć po instalacj Irfanview