Brak WIFI, dziwny problem z zalogowaniem się do routera


(kulka123) #1

Witam. Mam router Thomson Wtg coś tam dalej :D.

Problem polega na tym, że ma on wbudowane WIFI, wcześniej działał jakieś 3-4 miesiące temu, ale od tamtej pory nikt nie używał więc problemu nikt nie zauważył. Wygląda to tak, na innych komputerach nie ma WIFI, tutaj mam gdzie jest podłączony. Chciałem się zalogować na Modem/router, ale pisze mi ciągle, że złe hasło albo login (Czyści po prostu rubryki). No ok, to zresetowałem go przyciskiem z tyłu i wten czas dzieją się takie rzeczy:

  1. Gdy internet się jeszcze ładuję (Tzn. nie mogę wchodzić na strony jeszcze, ale zalogować się już mogę) to wtedy działa hasło admin i mogę się zalogować, i co śmieszne, na innych komputerach widzi to WIFI, ale gdy internet połączy się już całkowicie czyli mogą oglądać strony itd, to WIFI znika, i znowu prosi mnie o nazwę i hasło do modemu/routera, ale wpisując w haśle admin, już zalogować się nie chce....

Nawet próbowałem szybko się zalogować i zmienić hasło i login na swoje, zaakceptowałem ale gdy się połączył to znowu nie chciał się zalogować na owe dane..