Brak WIFI po reinstalacji XP


(system) #1

przed wgraniem nowego Windowsa XP miałem w komputerze internet bezprzewodowy i przez kabel . a teraz działa mi tylko przez kabel a bezprzewodowy nie działa .co morze to byc? od razu mówię, że za bardzo się nie znam na komputerach. z góry dzięki


(Semtex) #2

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Poza tym na forum piszemy w języku polskim, używamy “ś, ć, ź, ż, ą, ę, etc.”, proszę użyć przycisku EDYTUJ i poprawić posta.


(rgabrysiak) #3

Cześć,

Zainstalowałeś sterowniki do karty bezprzewodowej?

Jeżeli tak, czy skonfigurowałeś połączenie bezprzewodowe?


(system) #4

w sumie nie wiem ale coś mi się zdaje że nie. a obojętnie jakie sterowniki . jak sprawdzić jakie sterowniki


(Semtex) #5

Przenoszę do Hardware Sterowniki, jeżeli po instalacji problem będzie nadal występował to przeniesiemy do Sieci.

Dodane 02.10.2013 (Śr) 20:42

Musisz napisać czy to jest laptop czy komputer stacjonarny, jeżeli laptop to podać jego nazwę i model. Jeżeli stacjonarny to nazwę płyty głównej, możesz ją odczytać w CPU-z w zakładce mainborad.


(falcon89) #6

Podaj model karty sieciowej lub w Menadżerze urządzeń (w menu start w Uruchom wpisz devmgmt.msc i OK), kliknij prawym na urządzenie z żóltym wykrzyknikiem, Właściwości, Szczegóły i podaj Identyfikatory sprzętu (kliknij prawym, Kopiuj i wklej na forum).


(system) #7

jest to PC.MODEL K8M890-8237A


(falcon89) #8

To jest model płyty głównej.


(mrFreeze) #9

To co podałeś to model płyty głównej. Z tego co widzę nie ma ona wbudowanej karty WiFi. Daj screena z Menadżera Urządzeń. Jak go odpalić masz powyżej napisane przez falcon89