Brak wifi

Witam

Mam następujący problem mam Laptopa Samsung r522 który był od nowości z Windowsem Home Premium dostarczonym przez producenta.

Ostatnio musiałem wykonać reinstalacje Systemu - jednak gdzieś zapodziała mi się płyta która była dostarczona przez producenta - a żadnego back upa również nie miałem

wiec zainstalowałem czystego Windowsa home premium którego pożyczyłem od kolegi - podczas instalacji zainstalowały sie wszystkie sterowniki poza sterownikami do karty wifi - sciagnałem stery ze strony producenta i zainstalowałem - sprzet został rozpoznany i prawidłowo zainstalowany - ale gdy wchodzę w oprogramowanie realteca od karty wifi pokazuje ono ze karta jest odłączona - kilka razy próbowałem z różnymi wersjami sterowników i ciagle to samo

zaopatrzyłem sie wiec w moduł wifi na usb - po podpieciu go do kompa został poprawnie zainstalowany ale oprogramowanie tp linka do niego dołączone podobnie jak w przypadku karty realteca pokazuje ze urzadznie jest odłączone - i nie wykrywa żadnego wifi

obydwa urządzenia w menadżerze urządzeń figurują jako poprawnie zainstalowane - windows poprzez windows update wskazuje ze mają zainstalowane najnowsze sterowniki - laptop odpowiednia lampką tez sygnalizuje ze wifi jest włączone - a mimo to oprogramowanie realteca i tp linka oraz sam widnows nie wykrywa zadnej sieci

a dodatkowo oprogramowanie realteca i tp linka wskazuje ze karty sa odłączone

jak ktoś ma pomysł jak to naprawić to czekam na rady

i z góry dzięki za pomoc

pzdr

start->uruchom->services.msc

znajdź tam usługi

Autokonfiguracja sieci WLAN,

Automatyczne konfigurowanie bezprzewodowej sieci WAN,

i ustaw i uruchamianie na automatyczne.

witam

sprawdziłem to - jednak typ uruchomienia mam automatyczny i stan usługi: uruchiomiono - mimo to dalej nie mam wifi

zaczynam sie zastanawiac czy antywirus nie ma na to jakiegoś wpływu - poniewaz pierwsze co zrobiłem po reinstalacji windowsa to zainstalowałem kaspersky internet security - dopiero pozniej zacząłem sciagac stery do wifi - i zastanawiam sie czy on czegoś nie blokuje